AUTOBOND GROUP se mění a expanduje.

PRAHA, 8. října 2019 – AUTOBOND GROUP a.s., jedna z největších tuzemských multibrandových značek v segmentu osobních automobilů, prodala v roce 2018 v České republice přes 4,5 tisíce vozů, čímž překonala výsledky předchozího roku. V letošním roce se uskutečňuje řada změn, jejichž cílem je maximalizovat kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prodeje a servisních služeb, samozřejmě s očekáváním pozitivních ekonomických výsledků.

V červnu tohoto roku proběhla majetková restrukturalizace AUTOBOND GROUP a.s., po které se stali 100% vlastníky společnosti Ing. Libor Šrámek (62) a jeho syn Mgr. Petr Šrámek (40). První ze jmenovaných je i nadále předsedou představenstva společnosti, druhý se pak stal předsedou dozorčí rady.

Výkonným ředitelem společnosti byl nově od 1. dubna 2019 jmenován p. Milan Štědra (36). Pod jeho vedením bylo započato se změnami v prodejních a servisních týmech, které by měly být v blízké budoucnosti ještě flexibilnější a fundovanější, zejména s ohledem na neustále rostoucí individuální požadavky čím dál náročnějších zákazníků.

Pro rok 2020 se plánuje další rozšířování aktivit společnosti:
V Praze – Vysočanech, kde sídlí i vedení společnosti a jsou zde aktuálně nabízeny tři značky (Kia, Mitsubishi a Nissan), by měla v portfoliu přibýt čtvrtá značka – Suzuki. Průběžně se této skutečnosti přizpůsobí a rozšiří také servisní kapacity.

V Ostravě – Hrabové (Kia, Nissan, Suzuki a Toyota) v současné době probíhá realizace koupě přilehlého areálu Unigeo o výměře zhruba čtyř hektarů. V rozvojových plánech na příští rok se tak počítá s výrazným rozšířením servisních a skladových kapacit, stejně jako s úplnou centralizací aktivit prodeje ojetých vozů (BOND AUTO+) pro celý moravský region (centra ojetých vozů, alokovaná do provozoven Ostrava – Svinov, Opava a Třinec, tímto postupně zaniknou a uvolní prostor prodejním a poprodejním aktivitám).

K nejvýznamnějším investičním záměrům pro rok 2020 patří další rozšíření dealerské sítě značky Toyota v portfoliu AUTOBOND GROUP a.s. do Nového Jičína a Šumperka.
Tím samozřejmě aktivity a záměry společnosti AUTOBOND GROUP a.s. zdaleka nekončí. Existuje již náčrt ambiciozního plánu akvizičních aktivit, se kterým vás, věříme, seznámíme již v brzké době.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.