Zcela nový vůz Proace MAX

Silný výkon a velký prostor. Představujeme první velký užitkový van od Toyoty.

Nový model PROACE MAX jako první velký užitkový van od Toyoty na evropském trhu doplňuje rozšířenou modelovou řadu PROACE, která dosud zahrnovala modernizované modely – PROACE a PROACE CITY. S ohledem na tři různé délky karoserie, tři různé výšky a volitelný dieselový nebo elektrický pohon jsou možnosti výběru prakticky neomezené. Proace Max se díky velmi snadnému nakládání rychle stane vaším novým parťákem, který nemá limity.

Proč zvolit Proace MAX?

Bohatá výbava a různé typy karosérií Záruka na 5 let nebo 250 000 km Široká síť prodejců a servisů Skvělé manévrovací schopnosti Moderní interiér a bezpečnostní systémy

Chcete se o Proace MAX dozvědět více? Napište nám.

Více informací

Možnost volby

Nová Toyota Proace Max je k dispozici v různých rozměrech, aby si každý zákazník mohl zvolit velikost odpovídající jeho vlastním potřebám. S ohledem na tři různé výšky a tři různé délky karoserie skříňové verze bezpochyby najdete provedení, které bude vyhovovat přesně vašim požadavkům. K dispozici jsou i různé platformy pro zakázkové přestavby. Proace Max zkrátka uspokojí každého zájemce.

Panel Van Chassis Valník

Praktičnost a pohodlí

Proace Max se chlubí promyšleným rozvržením interiéru pro maximální pohodlí s možností kdykoli kabinu proměnit v příjemnou mobilní kancelář. Proace Max vám zjednoduší práci, ať jste na cestách, nebo při vyřizování e-mailů po dojezdu do cíle.

Snadno přístupný nákladový prostor o objemu 17 m³ garantuje snadné nakládání. Vzhledem k prostoru až pro pět europalet, nízkému prahu a otevírání dveří v úhlu 270° vám žádný úkol nevystaví stopku. Ve všech variantách vůz nabízí pozoruhodné parametry nosnosti i tažné kapacity.

Varianty pohonu

Na výběr máte z několika dieslových motorů nebo čistě elektrický pohon. Za suverénní, hladkou a pohodlnou jízdou, která je typická pro elektromobily, stojí pohon o výkonu 270 k (200 kW) a solidní točivý moment 410 Nm, díky němuž se vůz snadno vypořádá i s těmi nejtěžšími úkoly. K dobíjení baterie s kapacitou 110 kWh lze využít 150kW systém rychlodobíjení k dosažení 80 % kapacity za pouhých 55 minut.
Další možností pohonu je nejnovější nízkoemisní naftový motor Euro 6E se šestistupňovou manuální převodovkou nebo osmistupňovým automatickým ústrojím, v tomto případě o výkonech 120 k (88 kW) až 180 k (132 kW) dle konkrétního provedení vozidla.

Toyota Safety Sense

Již v základní výbavě si můžete užívat pocit jistoty a bezpečí, a to díky rozšířené a jedinečné sestavě prvků aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů Toyota Safety Sense. Model Proace Max jako jediný ve své třídě nabízí asistenta pro boční vítr, který pomáhá stabilizovat vozidlo za silného větru, a snižuje tak riziko nechtěného vybočení z pruhu a následné nehody. Pokud by k nehodě přeci jen došlo, je zde systém pro zaznamenávání událostí, který shromažďuje a ukládá data o chování a stavu vozidla před dopravní nehodou, během nehody a po nehodě. V husté dopravě řidiči pomáhá nový asistent pro jízdu v koloně a parkování usnadní až 16 senzorů kolem celého vozidla.

Toyota Professional

Ať potřebujete náhradní dodávkový automobil, pojištění, asistenční službu nebo expresní servis, služby od Toyota Professional jsou tu pro vás. Prozkoumejte naši komplexní nabídku služeb, které vám dle vašich potřeb vždy pomohou.
Stejně jako u ostatních Toyota vozů vám i s Proace MAX nabízíme širokou škálu vestaveb. Pro více informací klikněte na tento odkaz nebo nás rovnou kontaktujte.


Prodloužená záruka

Asistenční služba

Náhradní vozy

Financování a pojištění
Využijte prodlouženou záruku na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty. Asistenční služba Toyota je vám a vašemu podnikání k dispozici 24/7, a to v tuzemsku i zahraničí. Součástí servisních služeb Toyota Professional je nabídka náhradního vozidla v době, kdy váš vlastní vůz vyžaduje údržbu. Toyota Professional nabízí služby financování a leasingu na míru firemním zákazníkům, stejně jako mnoho produktů pojištění odladěných pro vaše potřeby.

Zajímá vás nový Proace MAX? Kontaktujte naše prodejní specialisty.

Chcete se o Proace MAX dozvědět více? Napište nám.

Chci více informací

Toyota Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: toyotapraha@autobond.cz

Toyota Ostrava - Hrabová

Krmelínská 762/12
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 411
Email: toyotaostrava@autobond.cz

Osobní vozy Toyota Ostrava - Svinov

Opavská 348/11
721 00 Ostrava – Svinov

Tel.: 558 274 581
Email: toyotasvinov@autobond.cz

Toyota Professional užitkové vozy Ostrava - Svinov

Opavská 798/4
721 00 Ostrava – Svinov

Tel.: 596 420 043
Email: toyotasvinov@autobond.cz

Toyota Opava

Krnovská 3025/108 (u kruhového objezdu)
746 01 Opava

Tel.: 553 652 099
Email: toyotaopava@autobond.cz

Toyota Šumperk

Jesenická 2831/2a
787 01 Šumperk

Tel.: 583 216 569
Email: sumperk@autobond.cz

Toyota Třinec

Frýdecká 53
739 61 Třinec

Tel.: 558 322 715
Email: toyotatrinec@autobond.cz

Chci více infromací

Newsletter