Akční nabídka Lexus LBX Prime

Využijte akční nabídku Lexus LBX Prime, pořiďte si nový vůz s jedinečným bonusem a ujeďte prvních 10.000 km úplně zadarmo.

Poohlížíte se po novém voze? Využijte naši akční nabídku a vyberte si nový Lexus LBX!
Užijte si prvních 10.000 km zcela zdarma, protože ke každému objednanému vozu od nás dostanete tankovací CCS kartu v hodnotě 17.000 Kč jako bonus.

Tato akční nabídka platí pro nové vozy bez ohledu na zvolený způsob financování a využít ji můžete až do 31. 7. 2024.

Zajímá mě akční nabídka Lexus LBX Prime.

Chci více informací

Lexus LBX
Lexus LBX (Lexus Breakthrough Crossover) je novým, cenově nejdostupnějším vozem značky. Nabízí novou generaci hybridního pohonu s autonomním dobíjením, luxusní design a pokročilé bezpečnostní technologie.

Nápaditý design
Nejnápadnějším designovým prvkem je nové uspořádání přídě s „rozdělenou“ vřetenovitou maskou chladiče, charakteristickým prvkem designu poslední dekády. Nové světlomety vytvářejí výraznou optickou signaturu se světly denního svícení a ukazateli směru zabudovanými do jednoho modulu. LBX se pyšní prémiovým a moderním designem, který redefinuje dosavadní představy o luxusu.

Multimédia a bezpečnost
LBX je vybaven nejnovějším systémem Lexus Link Connect, který ovládáte pomocí 9,8″ dotykového displeje. Součástí systému je cloudová navigace, která podporuje plánování tras na základě aktuálních dopravních informací a odhadů zpoždění. Palubní asistent „Hey Lexus“ reaguje na hlasové příkazy řidiče i spolujezdce. K propojení chytrých telefonů je k dispozici bezdrátová nebo kabelová technologie Apple CarPlay a kabelová technologie Android Auto.

Jízdní schopnosti
LBX je váš společník ve městě i na klikatých okreskách, připravený objevovat nepoznané. Jeho hladký, agilní a dynamický pohon vám zaručí každodenní cestování s maximální kontrolou. Užijte si lepší propojení s vozovkou díky hlubokým sedadlům, bezkonkurenčnímu výhledu a komfortním funkcím.

Pokud hledáte menší vůz s promyšleným designem a skvělými jízdními vlastnostmi, Lexus LBX je pro vás to pravé. Máte na nás nějaké otázky? Neváhejte a napište nám. Naši specialisté se o vás postarají.

 

Zajímá mě akční nabídka Lexus LBX Prime.

Chci více informací

Lexus - Ostrava Hrabová

Krmelínská 762/12
720 00 Ostrava – Hrabová

Email: lexusostrava@autobond.cz

Chci více informací

Newsletter