Autobond slaví 18 let!

Autobond slaví plnoletost. Kam jsme se za tu dobu dostali?

V roce 2024 slavíme v Autobond Group významné výročí – 18 let od založení. Tento milník je příležitostí k tomu, abychom se ohlédli za bohatou historií a úspěchy, kterých jsme dosáhli. Pojďme se na to společně podívat.

Historie a růst společnosti

Společnost Autobond Group byla založena v roce 2006 s jasnou vizí – vytvořit silný subjekt na automobilovém trhu, který by přinesl zákazníkovi stabilitu existence, výhodu globálního pokrytí napříč teritoriem České republiky a navíc i rozšíření výběru na více obchodovaných značek.
Od skromných začátků jsme se začali postupně rozrůstat a dnes patříme k nejvýznamnějším prodejcům a servisním centrům pro značky jako Toyota, Lexus, Suzuki, Kia a od roku 2023 také Hyundai. Na našich pobočkách, které se nacházejí v klíčových městech, jako jsou Praha, Ostrava, Karlovy Vary atd., se všem zákazníkům snažíme poskytnout tu nejlepší péči a servis.

Klíčové úspěchy

Během uplynulých 18 let jsme dosáhli mnoha významných úspěchů:

Jsme předním dealerem značek, které zastupujeme:
– Prodejce číslo 1 značek KIA a SUZUKI
– Prodejce číslo 3 značky TOYOTA
– Podařilo se nám rozšíření o značku LEXUS, která v našem portfoliu reprezentuje prémiový segment a skvěle se jí daří
– Pyšní jsme i na zcela novou akvizici – nový salón značky HYUNDAI

Naše holdingové portfolio se rozrostlo během posledních letech také:
– Prodáváme stovky zánovních a ojetých vozů pod značkou AUTOBOND PLUS již na dvou pobočkách
– Dceřinná společnost AUTOBOND MOBILITY nabízí operativní leasing či krátkodobé zapůjčení vozu v celé Evropě pod značkou mezinárodní společnosti EUROPCAR

Naše vize a filozofie:

  • Rozšiřování sítě poboček: Začali jsme se dvěma pobočkami KIA v Ostravě a Karlových Varech a dnes již máme rozsáhlou síť poboček po celé České republice.
  • Špičkové zákaznické služby: Neustále se snažíme zlepšovat kvalitu našich služeb. Díky našim vyškoleným specialistům a moderním servisním střediskům jsme schopni poskytovat nadstandardní péči.
  • Inovace a technologie: Investujeme do nejnovějších technologií a postupů, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nejlepší možné produkty a služby.
  • Spolupráce s renomovanými značkami: Jsme hrdí na naše partnerství se světově uznávanými automobilovými značkami, což nám umožňuje nabízet našim zákazníkům široký výběr kvalitních vozů.

I do budoucna stále chceme zákazníkům poskytovat tu nejlepší péči a rozšiřovat naši nabídku nejen vozů, ale i služeb.

Děkujeme

Tento významný milník bychom nemohli dosáhnout bez našich věrných zákazníků. Vaše důvěra a podpora jsou pro nás nesmírně cenné. Rádi bychom vám poděkovali za vaši loajalitu a věříme, že nás budete podporovat i v nadcházejících letech.

Newsletter