O společnosti

Akciová společnost AUTOBOND GROUP vznikla v červnu roku 2006. Popudem k jejímu založení byla snaha jeho zakladatelů o vytvoření silného subjektu na automobilovém trhu, jenž by přinesl zákazníkovi stabilitu existence, výhodu globálního pokrytí napříč teritoriem České republiky a navíc i rozšíření výběru na více obchodovaných značek.

Koncem září roku 2007 se vedení AUTOBOND GROUP stěhuje do nové centrály v Praze na Chodově, která se stane sídlem společnosti na dlouhých 7 let.

V květnu 2008 pak společnost rekonstruuje prostory bývalé truhlárny přiléhající k dealerství Kia na Studentské ulici v Karlových Varech a rozšiřuje provozovnu tak, aby zde mohly být umístěny tři samostatné autosalony, ve kterých dnes naleznete zn. Kia, Mitsubishi a Nissan.

Dalším posílením aktivit společnosti pak bylo v září 2009 otevření provozovny na Koterovské ulici v Plzni. Během jednoho roku zde vyrostl nový objekt o výměře 860 m2, ve kterém dnes naleznete autosalony zn. Ford a Kia.

V květnu roku 2011 firma AUTOBOND GROUP realizuje akvizici společnosti AUTO-MOTO Styl v Ostravě na Hrabové. Následně, po velkorysé rekonstrukci v roce 2012, se pak provozovna rozrůstá na dnešních 14.000 m2 a svůj domov zde nacházejí značky Kia, Nissan, Suzuki a Toyota.

Počátkem roku 2014 zahajuje vedení společnosti jednání s firmou Autopalace Praha o koupi nemovitostí na Kolbenově ulici v Praze – Vysočanech. Sem se poté v červnu stěhují zn. Kia, Mitsubishi, Nissan a AUTOBOND GROUP získává nové reprezentativní sídlo společnosti a obchodně velmi silnou a imageově prestižní pozici na trhu hlavního města. Zařazuje se tak do TOP10 největších obchodníků s novými vozidly v České republice.

V červnu 2016 oslavuje společnost AUTOBOND GROUP 10. výročí od svého založení a v červenci téhož roku rozšiřuje svoje působení se zn. Toyota také do Třince.

Ke konci září 2017 společnost slavnostně otevírá nově dobudovanou provozovnu v Ostravě – Svinově, kde našla svoje místo zn. Toyota.

V roce 2018 jsme otevřeli zbrusu novou provozovnu zn. Toyota v Opavě – Jaktaři

Rok 2020 s sebou přinesl další investiční projekty, například novou provozovnu zn. Toyota v Šumperku, kde AUTOBOND GROUP provozuje i servis vozů zn. Ford. Pražská provozovna pak rozšířila portfolio o značku Suzuki a kompletně přebudovala showroom značky KIA do designového konceptu Red Cube.

V roce 2021 přišly další významné milníky v rozvoji naší společnosti. V září jsme rozšířili portfolio našich značek a slavnostně jsme otevřeli Lexus centrum v Ostravě, na naší provozovně na Hrabové. Nejnovější showroom, moderní prostředí a prvotřídní vozy. Dalším krokem bylo pak otevření největšího showroomu Toyota v Praze, na provozovně Kolbenova.

Rok 2022 pro nás byl rokem dalšího rozvoje. Ke konci roku jsme ukončili spolupráci se značkou Nissan a veškeré aktivity jsme soustředili na nejsilnější značky našeho portfolia, což se stává i naším hlavním cílem pro rok 2023.

Během roku 2023 jsme ukončili spolupráci se značkami Subaru a Mitsubishi. Konec roku přinesl další významný milník a firma rozšiřuje své portfolio o značku Hyundai na Kladně.

Popsaný vývoj ukazuje, jak se z jednoznačkového dealera, prodávajícího 500 vozů ročně, který od samého počátku existence operoval ve třech provozovnách, postupně AUTOBOND GROUP rozvinul na multiznačkového specialistu, z jehož osmi provozoven napříč celou ČR vyjíždí ročně 4.500 vozů.

Cílem společnosti i přes rozsah podnikání zůstává i nadále individualizovaný přístup k produktu, zákazníkovi i cenotvorbě.

 

Provozovny společnosti AUTOBOND GROUP:

 

Praha KIA, TOYOTA, SUZUKI
Karlovy Vary KIA
Kladno HYUNDAI
Ostrava – Hrabová KIA, SUZUKI, TOYOTA,LEXUS
Ostrava – Svinov TOYOTA
Opava TOYOTA
Třinec TOYOTA
Šumperk TOYOTA


AUTOBOND GROUP č. 1 v dealerské síti KIA
AUTOBOND GROUP v TOP3 dealerské sítě TOYOTA 
a SUZUKI

Těšíme se na Vaši návštěvu v našich autosalonech a servisech vozů Ford, Kia, Suzuki a Toyota po celé České republice.
Přijeďte se osobně přesvědčit, že vždy nabízíme více než ostatní.

 

AUTOBOND GROUP a.s.
sídlo společnosti: Kolbenova 859/15, 190 00  Praha 9 – Vysočany
IČ: 27567575, DIČ: CZ27567575
Společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 10855

18 Let na trhu
5 Zastupovaných značek
15 Showroomů
265 Zaměstnanců

Naši partneři