Úpravy pro přepravu imobilních osob

Toyota Professional přestavby Vám představuje lokálního dodavatele API. Hlavní zaměření firmy jsou úpravy automobilů na bezbariérové. Jedná se zejména o snížení podlahy – pro snadný nájezd vozíčkáře do vozu.

Přestavby pro imobilní osoby

Seznamte se přestavbou pro imobilní osoby FlexiRampa

FlexiRampa je synonymum pro snadnou a pohodlnou přepravu vozíku pro invalidy. Podlaha vozidla je snížena po celé délce a je vybavena hliníkovou sklopnou plošinou. Podlaha a povrch rampy je protiskluzová a omyvatelná. Zádržný systém invalidního vozíku zajišťuje bezpečnost a ochranu během transportu. Bezbariérový vůz má variabilní kapacitu míst. FlexiRampu lze snadno sklopit a zavazadlový prostor vozidla je poté plně použitelný.

Zakřivení podlahy umožňuje uživateli invalidního vozíku najít nejpohodlnější místo k sezení a mít příjemný zážitek z jízdy.Kontaktujte prodejce
Již od 186 854 Kč
*cena je uvedena bez DPH

Motorizace
Vyberte si pro vás nejvhodnější motorizaci, pokročilé zážehové a vznětové pohonné agregáty s výkonem od 102 do 130 koní dosahují nejnižší hodnoty emisí CO₂ v této třídě vozidel s výjimečně nízkou spotřebou paliva.

Konfigurace interiéru
Použitím důmyslného modulárního designu se podařilo interiéru dodat konfiguraci, která naplní vaše potřeby při práci i v soukromí. Když sklopíte sedadla, získáte maximální velikost zavazadlového prostoru. Sedadla v druhé řadě (s upevňovacím systémem Isofix) zas chrání cestující a poskytují jim pohodlí za každých podmínek. Ke konverzi vozidla je potřeba použít 7-místnou verzi Proace City
Konfigurace interiéru:
– 4/6-místná v případě krátkého rozvoru*
– 5/7-místná v případě dlouhého rozvoru
*ve druhé radě jsou pouze 2 sedadla, aby byl zabezpečený dostatečný prostor pro imobilního cestujícího.

Přestavba pro imobilní cestující
FlexiRampTM slouží pro jednoduchou a pohodlnou přepravu osob na invalidním vozíku. Podlaha vozidla je snížena po celé délce a je vybavená hliníkovou sklopnou plošinou s nájezdovým úhlem 12 stupňů. Podlaha rampy je protiskluzová a omyvatelné. Samonavíjecí pásy pro upevnění invalidního vozíku zajišťují bezpečnost a ochranu během transportu. Bezbariérové vozidlo má také variabilní kapacitu míst. FlexiRampTM je možné sklopit, poté bude zavazadlový prostor vozidla plně využitelný anebo ho využijete pro třetí řadu sedadel.