Nová Suzuki Vitara je tady!

Omlazená, ale stále elegantní a dynamická. To je nová Suzuki Vitara.

Oblíbené SUV od Suzuki přichází s faceliftem, který zachovává to nejlepší z Vitary a zároveň přidává nové designové detaily i funkční prvky a inovativní technologie. Stále to nejlepší do města, na hory i na dlouhé cesty. Užijte si dynamiku a efektivitu s našimi hybridními motory, které vám díky pokročilým asistenčním systémům a systému pohonu všech kol AllGrip dovolí vychutnat si každý kilometr.

Co je nového?

Nový design a hybridní motory
Vitara vám umožní prozkoumávat svět s elegancí. Je navržena pro akci, od agresivní černé mřížky chladiče a vystouplých předních blatníků až po přimhouřené světlomety. Autentický design SUV a sportovní silueta vzbuzují pocit svobody, který vás láká vydat se do divočiny na vlastní pěst. Jednoduché ovládání a snadná manévrovatelnost činí jízdu s Vitarou zábavnou. Výkonné a úsporné spalovací motory s hybridním systémem nabízejí jízdní potěšení, které vyhoví vašemu aktivnímu životnímu stylu. S možností vydat se kdykoliv kamkoliv si můžete každý životní moment užít naplno.

Paleta barev Inovativní technologie Multimediální systém

Ať už preferujete jednobarevné nebo dvoubarevné provedení, Vitara nabízí široký výběr, včetně nových odstínů Sphere Blue Pearl a Titan Dark Gray Pearl Metallic. Užijte si jízdu s pokročilými bezpečnostními systémy, včetně systému nouzového brzdění DSBS II a adaptivního tempomatu ACC propojeného se systémem rozpoznání dopravních značek. Nový 9palcový dotykový displej vám umožní snadno spravovat multimediální funkce a nastavení vozidla. Kompatibilita s Apple CarPlay a Android AutoTM je samozřejmostí.

Pohon všech kol AllGrip
Na ovládacím panelu si můžete zvolit jeden ze čtyř jízdních režimů: Auto, Sport, Snow nebo Lock. Barevný multifunkční displej na přístrojovém štítu přehledně ukazuje, který režim systému AllGrip je právě aktivní.

Funkce Suzuki Connect nově také ve Vitaře
Buďte stále ve spojení se svým vozem! SUZUKI CONNECT je aplikace pro chytré telefony, která vám umožňuje sledovat vozidlo na dálku. Nabízí sedm funkcí, které vám usnadní život s vozem a pomohou předejít případným potížím. Díky aplikaci můžete sledovat např. základní informace o vozu, místo, kde jste zaparkovali vás vůz, údaje o historii jízd, nebo vám může také aktivovat alarm, pokud se vám do vozidla někdo vloupá.

Jste opravdovým fanouškem vozů Suzuki? Tak to si nenechte ujít jedinečnou událost Hvězdný výstup na Ještěd se Suzuki, který se koná 8. 6. 2024.

Zaujala vás tato novinka a rádi byste se o ní dozvěděli více informací? Napište nám a naši specialisté se vám ozvou zpět.

Mám zájem o více informací k nové Suzuki Vitara. Kontaktujte mne.

chci info

Naše nabídka

Suzuki Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: suzukipraha@autobond.cz

Suzuki Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 441
Email: suzukihrabova@autobond.cz

Mám zájem o více informací k nové Suzuki Vitara. Kontaktujte mne.

Newsletter