Lexus Golf Cup v Ostravici dopadl skvěle!!

Začínající podzim, zkušení hráči a nádherná auta, tak vypadal druhý Lexus golfový turnaj v prostředí Golf & Ski Resortu Ostravice.

 

 

 

V ranních hodinách se po výborné snídani v restauraci Golf & Ski Resortu Ostravice začali scházet první hosté. Krátce po desáté hodině si opět vzala slovo moderátorka a skvělá golfistka Gabriela Partyšová, která s pomocí Milana Štědry, výkonného ředitele AUTOBOND GROUP a.s. popřála hráčům hodně štěstí a zároveň odstartovala 2. Lexus Golf cup.

Chladné a sychravé ráno, nakonec vystřídalo krásné slunné počasí a turnaj byl zahájen výstřelem z kanónu. Během turnaje měli hráči možnost vyzkoušet svou zručnost v několika vložených soutěžích či si vsadit na svůj um u stánku společnosti Delor a mít tak možnost vyhrát košili na míru. Všem bylo během dne k dispozici vydatné občerstvení včetně již tradičních vín z jihomoravského vinařství Rochůz. Turnaj podpořili i další partneři jako např. finanční poradenství KAPITOL. V neposlední řadě patří dík i domovskému hřišti v Ostravici, se kterým Lexus Ostrava mj. prodloužil  spolupráci o další rok.

Hráči se před samotnou hrou vytáhli i při sbírce pro Nadaci Leontinka, kde jsme do rukou ředitelky Barbary Huckové mohli předat devatenáct a půl tisíc korun, které půjdou na podporu rané péče v Ostravě – dětem se zrakovým postižením.

Turnaj byl zakončen večeří a vyhlášením vítězů několika kategorií. Pro hráče byl připraveny atraktivní ceny, mezi nimi např. i zajímavosti jako např. vstupy do skyboxů našich partnerů HC Vítkovice či FC Baník Ostrava.  Doufáme, že se hráčům Lexus turnaj líbil stejně jako nám. Společně se pak budeme těšit na září 2023, kdy je naplánován 3. ročník LEXUS GOLF CUP.

Newsletter