Grand opening Toyota Ostrava – Svinov

Hvězdná párty se povedla!

Slavnostní zahájení provozu ostravské pobočky Toyota Ostrava – Svinov proběhlo dne 6.6.2024 🚘.

Tento nejmodernější prostor, nacházející se poblíž svinovského vlakového nádraží v ulici Opavská 348/11, vznikl přeměnou starého autosalonu a nyní nabízí autorizovaný prodej a servis vozů značky Toyota Česká republika a v celém Moravskoslezském kraji jde již o naši šestou provozovnu.

Slavnostní zahájení provozu bylo doplněno bohatým společenským a kulturním programem za účasti majitele Libora Šrámka, výkonného ředitele Jana Bubeníka, vedoucího svinovského salónu Rostislava Lipového a obchodního ředitele značky Toyota ČR, Pavla Zákory. 🎉

Již několik let spolupracujeme s fotbalovým klubem FC Baník Ostrava ⚽, jehož hráči využívají vozový park od Autobond Group. Na slavnostním otevření nového showroomu nesměl chybět tedy ani zástupce úspěšných ostravských fotbalistů: obránce Michal Frydrych.

V rámci kulturního programu vystoupil artista David Pargač 🎪 se svou Handstand show a zpěvák Pavel Calta 🧑‍🎤. Celým večerem provázela půvabná moderátorka Vindy Krejčí  🎤, hudební doprovod zajišťoval DJ Birky 🎶. Nedílnou součástí slavnostního otevření byl robot Pepper, který vítal návštěvníky při vstupu do našeho nového showroomu, kladl otázky, bavil a dokonce i tančil.

Velké díky patří všem, kteří s námi sdíleli tento významný okamžik v historii naší společnosti.

Registrujte se k odběru našeho newsletteru


chci být informován(a) o novinkách

Osobní vozy Toyota Ostrava - Svinov

Opavská 348/11
721 00 Ostrava – Svinov

Tel.: 558 274 581
Email: toyotasvinov@autobond.cz

Newsletter