Týden s novým Swiftem ve dnech 24. 6. – 28. 6. 2024 v Autobond Group

Vyzkoušejte si nové Suzuki Swift na vlastní kůži

Hra začíná! Nové Suzuki Swift je tady a vy máte možnost si ho nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. Na pobočkách v Praze a Ostravě jsme pro vás připravili jedinečnou událost – Týden s novým Swiftem. Akce proběhne od 24. 6. do 28. 6. 2024. Těšit se můžete na drobné občerstvení a malý dárek ke každé objednávce.

A navíc, pouze v pátek za vysvědčení dostanete k objednávce nového Suzuki Swift batoh se sportovním vybavením pro vašeho školáka nebo studenta na prázdniny.

Po celou dobu akce vám budou k dispozici naši prodejní specialisté, kteří vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy.

Mám zájem o více informací / testovací jízdu.

chci info

NOVÉ SUZUKI SWIFT

Seznamte se s novým Suzuki Swift. Vůz, který posouvá zábavu z řízení na novou úroveň. Jeho hravý design, dynamické jízdní vlastnosti a živý motor vám připomenou, jak zábavná může být jízda autem. Díky snadnému ovládání a schopnosti hbitě se proplétat provozem, budete mít radost z každého ujetého kilometru.

Hravý design

Nový Swift přichází s nápadným designem karoserie. Má zaoblené boční partie, 16palcová leštěná kola ve vystouplých blatnících a zaoblenou, leskle černou masku chladiče. Díky svému vyzývavému designu si tak můžete být jisti, že tento model vzbudí pozornost.
Interiér je navržen tak, aby podpořil radost z řízení. Všechny ovladače, které za jízdy potřebujete, jsou snadno v dosahu a palubní deska se elegantně obtáčí kolem místa řidiče.

Skvělé jízdní vlastnosti

Ať už vůz používáte na dojíždění do práce, nákupy nebo víkendové výlety, nové Suzuki Swift vám poskytne jízdní zážitek, který vás bude lákat vydat se znovu na cestu. Nový 1,2litrový benzinový motor a pětistupňová manuální převodovka vám zaručí nízkou spotřebu paliva. Musíme také poukázat na vynikající přilnavost, stabilitu a ovladatelnost, kterou má Swift díky zavěšeným kolům.

Pokročilé technologie

Nový Swift je přímo nabitý technologiemi, které vám pomohou zvýšit vaši bezpečnost na maximum. I když nic nemůže zcela nahradit bezpečné a odpovědné řidičské návyky, tyto technologie vám mohou pomoci zůstat soustředěni a připraveni reagovat na neočekávané dopravní situace.

Systém nouzového brzdění

Adaptivní tempomat

Asistent udržování v jízdním pruhu

Automatické přepínání dálkových světel

Systém rozpoznávání dopravních značek

Mám zájem o více informací / testovací jízdu.

chci info

Suzuki Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: suzukipraha@autobond.cz

Suzuki Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 441
Email: suzukihrabova@autobond.cz

Mám zájem o více informací / testovací jízdu

Newsletter