Kempingové vestavby

Do pár minut budete schopni proměnit svůj běžný vůz pro víkendovou akci nebo dovolenou s prostorem na přespání, s moduly pro vařič a vodu, ledničku i úložné prostory. Po návratu z dovolené stačí vestavbu uskladnit ve vaší garáži a váš vůz bude opět sloužit v běžném provozuvaší domácnosti či firmy.

NABÍZÍME CELKEM 9 KEMPINGOVÝCH ŘEŠENÍ VESTAVEB PRO VOZY TOYOTA:

NESTBOX / EGOE

FULL VANS

VISU MOIE

ALU CAB

rebuild-car

RAVVER

VIVIBOX

ARB ADVENTURE

NOTENT

Objevte obytné vestavby NESTBOX / EGOE

Nestbox je vestavba, která jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru promění váš vůz v komfortní kempingové auto. Do pár minut ji lze ukotvit ve voze, rozložit a váš vůz se promění v dokonalého parťáka na dovolenou. Nestbox obsahuje hlavní korpus s prostorem pro moduly vařič a voda, lednici a úložné prostory.

Kontaktujte prodejce
CENA OD 78 099 Kč
(Toyota Proace)
CENA OD 71 240 Kč
(RAV4, LC15)

Nestbox nabízí dvě varianty:

Nestbox Hiker

Nestbox Hiker obsahuje hlavní zásuvku s prostorem pro vařič, vodu a lednici. Vestavba Nestbox Hiker je dostupná pro níže uvedené specifikace vozidla PROACE Verso:

Délka: L1/L2

Výbavy: Shuttle / Family / VIP

Počet sedadel: Pro instalaci vestavby je vždy nutné vyjmout třetí řadu sedadel. V případě cestování v páru lze vyjmout i druhou řadu sedadel.

Nestbox Camper

Nestbox Camper, který i přes kompaktní rozměry, umožňující instalaci i do vozu kombi nebo SUV, obsahuje dostatek úložných prostor. Nechybí vařič nebo tekoucí voda. Místo lednice je k dispozici chladící taška.