Zcela nový Lexus NX

NOVÝ LEXUS NX V OSTRAVĚ

PŘIJĎTE NA TESTOVACÍ JÍZDU!

SEZNAMTE SE DOPODROBNA S FUNKČNÍ KRÁSOU ZCELA NOVÉHO NX

 

MÁM ZÁJEM O PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDU

 

Představujeme novou generaci SUV. Působivý vzhled, průlomové hybridní pohony (plug-in hybrid a hybrid s autonomním dobíjením), skvělý výkon a špičková hospodárnost vám přinesou intenzivnější zážitek v každém okamžiku.

Čistá radost

Nový Lexus NX používá špičkové hybridní pohony Lexus (plug-in hybrid a hybrid s autonomním dobíjením) více než 15letá zkušenost s elektrifikovanými pohony. Plně hybridní motorizace Lexus NX 350h nabídne výkon 242 koní, Plug-in hybridní verze NX 450h+ pak 306 koní. Úchvatný výkon a zrychlení jde ruku v ruce se špičkovou hospodárností. Plug-in hybridní verze navíc není nijak omezena co se týče zavazadlového prostoru nebo velikostí palivové nádrže.

Jízda s jistotou

Chopte se volantu nového NX a poznejte během několika sekund, co znamená elektrifikovaný výkon a agilita. Tichý pohon ještě posiluje pocit propojení s vozovkou pod vámi, což platí i pro vylepšenou aerodynamiku a nižší těžiště. Při zatáčení nebo akceleraci přichází ke slovu úžasná souhra mezi motorem, novým tuhým podvozkem a ultra přesným řízením. Preciznost jízdní dynamiky dokáže stejně nadchnout jako přinést uvolnění. To jsou všechny znaky Lexus Driving Signature.

Nejlepší tradice japonské pohostinnosti Omotenashi

Když přicházíte ke svému modelu Lexus NX, klika dveří se na uvítanou rozsvítí. Atmosféru v kabině kdykoli snadno proměníte pomocí některého ze 64 odstínů ambientního osvětlení. Uplatnění koncepce Omotenashi – tradiční japonské filozofie spočívající v předvídání potřeb člověka – je zřejmé z každého detailu. Oáza dokonalého řemeslného zpracování, pohodlí a prostornosti v nádherně vyvedeném interiéru je dokonalým prostředím pro nový prémiový systém Mark Levinson® Premium Surround se 17 reproduktory. Jízdu v teplých dnech zpříjemňuje systém klimatizace S-Flow, jenž upravuje nastavení v závislosti na tom, která sedadla jsou skutečně obsazena nebo kam dopadají sluneční paprsky.

Přepychové ovládání

Usaďte se do luxusních sedadel jedinečného kokpitu (Tazuna), jehož koncepce staví na intuitivním propojení se všemi klíčovými přístroji kolem řidiče, a objevte např. 10“ head-up displej nebo hlasové ovládání „Hey Lexus“ lokalizovaný do českého jazyka. Suverénní výkon, ovládání a informace – vše v úrovni pohledu. Špičkové řemeslné zpracování proslulých mistrů výroby Takumi probouzí všechny smysly prostřednictvím elegantních povrchů ve výplních dveří nebo okouzlující vůně sedadel čalouněných kvalitní kůží. Vůz precizně reaguje na nejdrobnější pokyn a zdánlivě předvídá váš další krok, připravený zprostředkovat ještě intenzivnější zážitek v každém okamžiku.

 

CENÍKY KE STAŽENÍ

SKLADOVÉ VOZY LEXUS

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NAŠE LEXUS CENTRUM

Lexus - Ostrava Hrabová

Krmelínská 762/12
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 404
Email: lexusostrava@autobond.cz

Předváděcí jízda Lexus NX

Pole označená červeně jsou povinná.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.