Otevíráme nový showroom Toyota v Praze

Otevřeli jsme největší showroom Toyota v Praze

K příležitosti 15. let společnosti AUTOBOND GROUP na trhu jsme se rozhodli rozšířit své portfolio a k 5ti salónům Toyota na severní Moravě otevřít nový showroom v hlavním městě, na ulici Kolbenova – Praha Vysočany.

Nový showroom Toyota je pro Vás otevřený každý všední den od 8:00 do 19:00 hod a v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin.

 

NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ TOYOTA

 

Showroom o ploše 950m2  Vám nabízí ucelenou škálu nejen osobních vozidel, ale také kompletní nabídka užitkových vozů. Část salonu bude věnována právě užitkovým vozům a jejich vybavení či speciálním vestavbám. K vidění budou také vozy Toyota včetně hybridních motorizací a sportovních modelů GR. Náš showroom je zaměřený nejen na prodej nových vozů, ale máme zde také bohatou nabídku originálního příslušenství a doplňků a také rozsáhlé servisní zázemí.

Kompletní nabídku servisních služeb najdete zde. 

 

„Společnost Autobond Group zaznamenává v roce svého 15. výročí založení velkou expanzi. V září jsme otevřeli nové Lexus centrum v Ostravě, nyní otevíráme další pobočku Toyoty v Praze, jsou to pro nás velké výzvy. Jsme rádi, že se podařilo s importem Toyota a Lexus ČR rozšířit stávající úspěšnou spolupráci a věříme, že v příštím roce i naše společná čísla nadále porostou, byť je situace na trhu aut v současné době složitější než kdy dříve,“ říka výkonný ředitel a předseda představenstva Autobond Group Milan Štědra.

 

Hlavním ambasadorem naší pražské Toyoty je tým českých bobistů v čele s pilotem Dominikem Dvořákem. Bobisté si od nás v letošním roce převzali dva zbrusu nové vozy Toyota RAV4. Na jejich výkony se budeme těšit i v následující sezóně, jejímž vrcholem budou zimní olympijské hry v Pekingu.

Těší se na Vás tým zkušených prodejců vozů značky Toyota AUTOBOND GROUP.

 

Fotografie ze slavnostní otevření Toyota ze dne 11.11.2021 naleznete zde.

Video z našeho nového showroomu Toyota v Praze.

Pro více informací kontaktujte naše prodejce vozů Toyota

 

 

Toyota Praha

Kolbenova 859/15, 190 00 Praha 9

Tel.: +420 226 216 622
Email: toyotapraha@autobond.cz

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.