Autorizovaný servis Toyota Praha

Autorizovaný servis vozů značky Toyota v Praze

 

V říjnu 2021 jsem pro Vás na naší provozovně AUTOBOND GROUP v Praze na ulice Kolbenova otevřeli nový autorizovaný servis vozů značky Toyota.  

Navýšili jsem naše servisní kapacity a nabízíme krátké objednací termíny!

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím servisní call centra: +420 226 216 622 nebo se rovnou objednejte:

Objednat servis

 

Poprodejní služby:

SERVIS A SLUŽBY

Prodejem vozu naše péče nekončí, ale začíná. Jsme připraveni pomoci vám v každé situaci. Kromě záručního i pozáručního servisu nabízíme také komplexní asistenční služby, poradenství a odpovědi na jakékoliv dotazy. Pro rychlejší komunikaci, si prosím vždy připravte identifikační číslo vozidla VIN. 

Nechte si kompletně zkontrolovat váš vůz. Naši kvalifikovaní mechanici během prohlídky provedou hned několik úkonů jako je diagnostika stavu akumulátoru, kontrola hladiny motorového oleje, konzervace pólových vývodů akumulátoru a mnohem více.

Věnujte svému vozu Toyota staršímu tří let zaslouženou a profesionální péči na nejvyšší úrovni za finančně výhodných podmínek. Navštivte s Vaším vozem náš autorizovaný servis a využijte nejnovější program Toyota 3+ s 15% slevou na originální údržbové díly a provedenou práci u vybraných servisních úkonů. Přijeďte do jednoho z autorizovaných servisů Toyota na pravidelnou servisní údržbu a obdržíte ZDARMA silniční asistenční službu Toyota Eurocare na celý rok – nabídka platí pro vozidla Toyota starší tří let.

Kontrola hybridního systému je nejlepším způsob, jak zajistit co nejdelší životnost vašemu systému Hybrid Synergy Drive®. Naši mechanici provedou jeho kompletní test. Výsledkem testu je přehledná písemná zpráva o celkovém stavu hybridního systému, ze které mechanik zjistí, zda je potřeba provést nějaký zásah k obnovení bezchybné funkčnosti systému a vám vysvětlí všechny detaily.

Prodloužená péče o hybridní baterii
Komponenty hybridního systému vašeho vozu jsou kryty zárukou, která trvá 5 roků nebo do ujetí 100 000 km (podle toho, co nastane dříve). Nabízíme vám Prodlouženou péči o hybridní baterii v délce 1 roku nebo do ujetí 15 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud váš vůz úspěšně absolvuje Kontrolu hybridního systému. Tato péče může být pravidelně obnovována až do okamžiku, kdy od registrace vozidla uplyne 10 roků. Získáte tak mnoho let bezstarostné jízdy a budete mít jistotu, že váš vůz funguje, jak má.

ZÁRUKA NA NOVÉ VOZIDLO

Toyota vám poskytuje na nové vozidlo rozsáhlou záruku za jakost (záruka), která pokrývá veškeré vady, které lze připsat chybě při výrobě nebo montáži vozidla. Záruka je poskytována v délce tři roky nebo do ujetí do ujetí 100 000 kilometrů, dle toho, co nastane dříve. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů. Pro vozidla s hybridním pohonem je na komponenty hybridního pohonu poskytována časově rozšířená záruka v délce pěti roků nebo do ujetí 100 000 km. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů. Záruka na povrchovou korozi a vady laku je 3 roky, záruka na prorezavění karoserie je 12 roků (pouze Hilux a Proace 6 roků), v obou případech bez ohledu na počet ujetých kilometrů. Bezplatné silniční asistenční služby Toyota Eurocare jsou poskytovány po dobu 3 let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

ASISTENČNÍ SLUŽBA

K novému vozu Toyota poskytujeme na 36 měsíců bezplatné silniční asistenční služby Toyota Eurocare. platí od data počátku záruky vozidla, a to bez omezení počtu ujetých kilometrů

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Jako autorizovaný servis víme nejlépe, jaké parametry musí jednotlivé díly splňovat, aby nenarušily jeho bezporuchový chod. Doporučujeme vám používat originální díly, protože to nejsou díly pouze náhradní, ale v pravém smyslu originální. Pro rychlejší komunikaci, si prosím vždy připravte identifikační číslo vozidla VIN. 

PNEUHOTEL

V rámci našeho pětihvězdičkového balíčku získáte vše v jednom a navíc ušetříte! Naše služba Vám umožní uložit jak zimní, tak letní pneumatiky přímo u nás. Stačí si dvakrát ročně sjednat jejich výměnu a o nic dalšího se již starat nemusíte. V našem pneuhotelu se každá sada skladuje ve vhodných podmínkách se zachováním správné teploty, tak aby byly splněny požadavky a doporučení výrobce. Můžete si být tedy jisti, že vaše pneumatiky zůstanou v naprostém pořádku. Navíc Vám v rámci ceny balíčku poskytneme služby, jako jsou vyvážení kol nebo seřízení geometrie vozu, které byste si jinak museli doplácet. A to vše bez zbytečného čekání na volný termín v přezouvací sezoně. Cena balíčku na sezónu je 2 600,- kč vč. DPH.

Balíček obsahuje:

  • Bezpečné sezonní uskladnění zima nebo léto (běžná cena 1.000,- Kč)
  • Umytí pneumatik a disků (běžná cena 100,- Kč)
  • Rychlé přezutí, vyvážení kol a programování TPMS (běžná cena 2.100,- Kč)
  • Kontrola stavu pneumatik
  • Seřízení geometrie náprav (běžná cena 1.400,- Kč)

PÉČE O VÁŠ VŮZ

Využijte některý z našich programů péče o vůz, kompletní nabídku naleznete zde.  

PÉČE O VÁS

Během toho, co se naši servisní technici starají o Váš vůz, se naši zaměstnanci rádi postarají o vás. V zákaznické zóně si můžete vychutnat lahodnou kávu, děti jistě ocení bohatě vybavený dětský koutek, nebo v případě potřeby můžete využít náš pick-up servis.

 

Kontaktovat náš můžete prostřednictvím servisní call centra: +420 226 216 622 nebo se rovnou objednejte:

Objednat servis

 

Aktuální informace spojené s bezpečnostním provozováním našeho servisu:

Otevírací doba servisu není nijak omezena. Vaše zdraví a bezpečnost jsou pro nás velice důležitá, proto dodržujeme veškerá hygienická opatření a náš autorizovaný servis je pro Vás stále otevřený každý všední den v čase 7:00 – 19:00 a v sobotu v čase 9:00 – 13:00 hodin.

Je nutné, aby všichni měli nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95, nanorouška,…). Zákazníci dodržují rozestupy neméně 1,5 m od sebe, nejde-li o osoby ze společné domácnosti.

 

Prohlídku nejen servisu, ale také celého nového showroomu Toyota v Praze, můžete vidět na videu zde.

Objednat servis

Pole označená červeně jsou povinná.

Pokud jste neuvedli, prosíme, připravte si VIN svého vozu. Je nutné ho sdělit při telefonickém potvrzení termínu.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.