Jarní servisní prohlídka KIA za pouhých 599 Kč a další akční nabídky

Využijte nabídku pravidelné sezonní prohlídky vozidla Kia a nenechte si svoji letní dovolenou zkazit žádnou nečekanou událostí!

Léto na obzoru, což je ta správná chvíle provést pravidelnou sezonní prohlídku vozidla Kia ještě před prázdninovým dobrodružstvím. Objednejte se na našich provozovnách v Praze, Ostravě, Plzni či Karlových Varech, aby byl váš vůz připraven na všechny nástrahy cest. Pravidelná sezónní prohlídka vozidla Kia zahrnuje tyto položky:

Světla a žárovky
Dokonale fungující světla a žárovky jsou nezbytnou podmínkou bezpečnosti a dobré viditelnosti na cestách. Prodejce Kia veškeré osvětlení vozu zkontroluje a podle potřeby provede výměnu za použití originálních dílů Kia.

Kapaliny a lišty stěračů
Lišty stěračů byly navrženy speciálně pro čelní sklo vašeho vozu Kia, aby zajistily dlouhodobou funkčnost a účinnost stírání. Totéž platí pro kapalinu do ostřikovačů, motorový olej a další důležité kapaliny, které je nutné pravidelně kontrolovat.

Brzdy a pneumatiky
Kontrola brzdového obložení a brzdových kotoučů je klíčovou podmínkou jízdní bezpečnosti.

Klimatizace a kabinový filtr
V kabině se svěžím a čistým vzduchem si léto určitě užijete více.

Nabídka platí do 31. 5. 2023

Pro objednání KIA servisní prohlídky za akčních 599 Kč nebo pro více informací kontaktujte náš servis

objednat se

Podívejte se na další nabídky a služby, aby byl váš vůz na letní sezónu skutečně dokonale připraven.

Nechte léto promluvit prostřednictvím originálního příslušenství Kia.
Nyní s akční slevou 20%

Závěsné zařízení a nosič kol
Pokaždé, když se vám nahromadí věci k převozu, oceníte kvalitní ocelové závěsné zařízení s protikorozní úpravou. Nosič kol pro všechna závěsná zařízení byl navržen s ohledem na jednoduchou a rychlou montáž, aby vám zbylo více času k radovánkám na kole. Je určen k převozu dvou kol při maximálním užitečném zatížení 60 kg. Snadná montáž, ochrana proti odcizení a navíc možnost otevírat výklopnou záď bez sundávání kol z nosiče!

Fólie proti slunci a námraze
Chrání kabinu před akumulací tepla za horkých letních dnů a brání tvorbě námrazy na čelním skle a předních oknech při teplotách pod nulou. Fólii určenou speciálně pro tento model není po nasazení možné z parkujícího vozidla odcizit.

Dobíjecí kabel, Mode 3
Tak vypadá nejsnazší a nejrychlejší AC dobíjení vašeho elektromobilu nebo plug-in hybridu. Dobíjecí kabel Mode 3 se zástrčkami typu 2 na obou koncích slouží ke každodennímu dobíjení na veřejných i domácích dobíjecích místech. Bezpečné automatické zamykání na straně vozidla i dobíjecího místa.

Ochranná mříž pro převoz psa
Snazší přeprava, více pohodlí: pro cestující i domácího mazlíčka. Odolná mříž se snadnou montáží dokonale zapadá do prostoru mezi opěradly zadních sedadel a střechou. Díky mříži vše bezpečně zůstává na svém místě, aniž by cokoli překáželo ve výhledu vzad.

A spoustu dalšího příslušenství v akci naleznete v ceníku zvýhodněných balíčků příslušenství:

STÁHNOUT CENÍK

Snazší dýchání s novým vzduchovým filtrem a čistou klimatizací. Akce ,Svěží léto“ nabízí 25 % slevu na prémiové vzduchové filtry!

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 412
Email: kiaostrava@autobond.cz

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Plzeň

Koterovská 170
326 00 Plzeň – Slovany

UKONČENÍ ČINNOSTI

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci, velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za dlouholetou spolupráci, za Vaši důvěru a přízeň, se kterou jste nás provázeli a dovoluji si Vám oznámit, že se naše společnost AUTOBOND GROUP a.s. po důkladném zvážení, rozhodla ukončit k 31.12.2023 svoji činnost v Plzni a posílit své aktivity v jiných regionech.

Vzhledem k předání celé pobočky bude od 21.12. do konce roku 2023 zavřeno. Zároveň bych Vám rád doporučil a požádal Vás, abyste se ohledně nových servisních požadavků, či případného záručního plnění nadále obraceli na společnost ALGON PLUS – AUTO, a.s. pokračující v našich předchozích aktivitách na stejném místě v Plzni.

Kolegové v oboru Vám rádi poskytnou zázemí autorizovaného servisu a prodeje vozů. Počínaje datem 1. 1. 2024 se tedy, prosím, v oblasti běžných a záručních oprav vozů, pojištění vozů a likvidací pojistných událostí obracejte na tyto kolegy:

ALGON PLUS – AUTO, a.s., Koterovská 521/170, 326 00 Plzeň Petr Zahradník – vedoucí servisu, mob.: 734 692 335,mail: petr.zahradnik@algon.cz Vilma Vávrová – náhradní díly, mob.: 602 385 646, mail: vilma.vavrova@algon.cz, mail: algon.plzen@algon.cz Přeji Vám klidné zakončení roku 2023, hodně štěstí a pevné zdraví do roku nového. S úctou, Mgr. Petr Šrámek – člen správní rady AUTOBOND GROUP a.s.

Tel.: 734 692 335

Rád/a bych se objednal/a na KIA prohlídku. Kontaktujte mne

Newsletter