Vyvrcholení soutěže ZAŽÍJ VÍTKY s Kia a AUTOBOND GROUP!

Výherci soutěže okusili unikátní pohled do zákulisí HC VÍTKOVICE RIDERA.

Díky přátelské spolupráci s extraligovými hokejisty mohli vybraní fanoušci poznat svůj milovaný klub HC VÍTKOVICE RIDERA opravdu z blízka a rovnou jako VIP hosté.

Svůj zážitek si však nejdříve museli zasloužit. Soutěž v oblékání hokejové výstroje na čas, která se konala přímo na domácích zápasech, jim rozhodně dala zabrat a prověřila jejich šikovnost i vztah k hokeji.

„Do soutěže mě přihlásila manželka, děti mě hecovaly, tak jsem je nemohl zklamat,“ usmívá se Martin, jeden z výherců, který si spolu se svým synem a jeho kamarádem, spoluhráčem z florbalu, užíval pocity VIP hosta domácího zápasu.

Další výherci – Josef a Tomáš svorně zvolili jako doprovod své usměvavé partnerky a velké fanynky vítkovických hokejistů.

Zápasové odpoledne začalo pro každého z výherců už doma. V dohodnutý čas je vyzvedly vozy KIA, které zajistily komfortní přepravu přímo do Ostravar Arény. VIP hosté přece nepojedou tramvají!

Ve vozech krom řidičů a řidiček čekaly také drobné dárky od AUTOBOND GROUP a KIA, a hlavně atmosféra příjemného očekávání zápasu. Hned po příjezdu na VIP parkoviště všechny na recepci přivítal dobře naladěný sportovní ředitel klubu Roman Šimíček, který VIP hostům předal vítkovický merch a s přáním hezkého zážitku odevzdal slovo Petru Handlovi, jenž se pro následující čas stal průvodcem zázemím klubu.

Baví vás informace ze světa automotive? Nechte si posílat náš newsletter.


chci automotive novinky

Těžko si pro tuto roli přát někoho povolanějšího, než je bývalý dlouholetý výkonný ředitel HC VÍTKOVICE a dnešní předseda představenstva společnosti Vítkovice Arena, která v Ostravě provozuje Ostravar Arénu, Atletickou halu i třeba Městský stadion.

Během poutavého výkladu Petra Handla jsme nahlédli do šatny hostů z Olomouce, pozdravili naši paní rolbařku a žasli nad rozlehlostí zázemí sportoviště, které nám dosud zůstávalo skryto. „Sportovci mají naši Arénu moc rádi, hokejisti se třeba při Mistrovství světa mohou na bruslích pohybovat mezi šatnou, hlavní plochou a tréninkovým ledem a využít k rozcvičování i nejmodernější atletickou halu. To moc zimáků v Evropě nenabízí,“ usmíval se pan Handl.

Petr Handl by dokázal poutavě vyprávět hodiny, ale blížil se čas úvodního buly zápasu, proto se všichni hosté přesunuli do VIP Skyboxu, který má AUTOBOND GROUP pro domácí zápasy k dispozici. Skvělé občerstvení, perfektní výhled i přátelská atmosféra jsou tu samozřejmostí.

Kluky to však táhlo blíže k ledu. Tak jsme jim to splnili. V druhé přestávce zápasu se stali spolujezdci ve vozech KIA, které vyrazily přímo na ledovou plochu! Oni tak mohli nejen znovu pozdravit paní rolbařku, ale taky si užít pozornosti hezky zaplněných tribun.

Přestávka utekla jako voda, ve třetí třetině se trochu přiostřilo, domácí borci čelili několika oslabením, emoce planuly na ledě i v našem skyboxu a radost z vybojovaného vítězství byla nefalšovaná!

Sladkou tečkou pro nejmladší VIP hosty zápasu byla možnost předat ceny pro nejlepší hráče zápasu přímo na ledě Ostravar Arény. Mladí hokejoví fanoušci mají skvělý zážitek, který si budou ještě dlouho pamatovat!

Domů se tak všichni vraceli plni skvělých zážitků a optimismu do dalších zápasů, které vítkovické čekají v play-off.

„Jestli Autobond vyhlásí ještě nějakou další soutěž, určitě do ní půjdeme, protože to dneska byla pecka!“ uzavřel nadšeně večer náš host Tomáš.

Chcete vidět více? Mrkněte na video z tohoto výjimečného odpoledne!

Děkujeme Magazínu Patriot za reportáž.

 

Baví vás informace ze světa automotive? Nechte si posílat náš newsletter.


chci automotive novinky

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 412
Email: kiaostrava@autobond.cz

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Plzeň

Koterovská 170
326 00 Plzeň – Slovany

UKONČENÍ ČINNOSTI

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci, velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za dlouholetou spolupráci, za Vaši důvěru a přízeň, se kterou jste nás provázeli a dovoluji si Vám oznámit, že se naše společnost AUTOBOND GROUP a.s. po důkladném zvážení, rozhodla ukončit k 31.12.2023 svoji činnost v Plzni a posílit své aktivity v jiných regionech.

Vzhledem k předání celé pobočky bude od 21.12. do konce roku 2023 zavřeno. Zároveň bych Vám rád doporučil a požádal Vás, abyste se ohledně nových servisních požadavků, či případného záručního plnění nadále obraceli na společnost ALGON PLUS – AUTO, a.s. pokračující v našich předchozích aktivitách na stejném místě v Plzni.

Kolegové v oboru Vám rádi poskytnou zázemí autorizovaného servisu a prodeje vozů. Počínaje datem 1. 1. 2024 se tedy, prosím, v oblasti běžných a záručních oprav vozů, pojištění vozů a likvidací pojistných událostí obracejte na tyto kolegy:

ALGON PLUS – AUTO, a.s., Koterovská 521/170, 326 00 Plzeň Petr Zahradník – vedoucí servisu, mob.: 734 692 335,mail: petr.zahradnik@algon.cz Vilma Vávrová – náhradní díly, mob.: 602 385 646, mail: vilma.vavrova@algon.cz, mail: algon.plzen@algon.cz Přeji Vám klidné zakončení roku 2023, hodně štěstí a pevné zdraví do roku nového. S úctou, Mgr. Petr Šrámek – člen správní rady AUTOBOND GROUP a.s.

Tel.: 734 692 335

Newsletter