Přijďte se inspirovat, jak strávit letní dovolenou a přitom si zasoutěžit o zapůjčení plně vybaveného campingového vozu na celý týden!

V termínu 18. – 20. 4. 2023 se můžete těšit na akci spojenou s prezentací speciálně upravených vozů Toyota pro volnočasové i profesní využití. Bude se konat před naší pražskou pobočkou TOYOTA AUTOBOND GROUP, na Kolbenově ulici
Těšit se můžete na campingové vestavby, přestavbu pro invalidní vozíky, řemeslné vestavby regálových systémů či nejrůznější nástavce pro údržbu komunikací (sypače, radlice).

Čeká na Vás i občerstvení v podobě typických campingových pokrmů. A nezapomněli jsme ani na nejmenší, tak je vezměte s sebou, doprovodný program je zajištěn.

Sledujte nás na naších sociálních sítích, připravujeme pro vás další překvapení – detaily budou následovat a určitě to bude stát za to!
Už teď vám můžeme například prozradit, že návštěvníci naší akce budou mít možnost soutěžit o ZAPŮJČENÍ AUTA S PLNÝM CAMPINGOVÝM VYBAVENÍM NA TÝDEN ZDARMA!!!

Chcete si být jisti, že vám neuteče žádná informace o naší akci a možnosti soutěžit o AUTO NA TÝDEN ZDARMA? Dejte nám svůj email a my vás budeme informovat.


chci informace o Toyota akci

Kudy k nám?

Toyota Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: toyotapraha@autobond.cz

Newsletter