Nové Lexus Centrum v Ostravě

AUTOBOND GROUP a.s. OTEVÍRÁ V OSTRAVĚ NOVÉ LEXUS CENTRUM

Prémiová značka Lexus otevřela v Ostravě svůj pátý showroom v České republice. Centrum provozované společností AUTOBOND GROUP a.s. bude vybaveno podle nejmodernějších standardů značky Lexus, aby dokázalo poskytnout prvotřídní péči podle filozofie japonské pohostinnosti Omotenashi.

 

LEXUS OSTRAVA

 

Nabídkou služeb a celkovým pojetím prostředí se snaží každému zákazníkovi nejen vyhovět a poskytnout mu maximální pohodlí, ale i předvídat jeho přání a vyjít jim vstříc. Každá návštěva by proto měla být zážitkem. V designové zákaznické zóně si zájemce o vůz může během rozhovoru s prodejcem vypít kvalitní kávu. Koupě nového vozu je důležitý moment, a tak Lexus umožňuje budoucím řidičům svých vozů si během návštěvy showroomu vše v klidu promyslet a samozřejmě i vyzkoušet.

Nadstandardní zázemí a služby jsou připraveny nejen v prodejní zóně showroomu, ale i v servisní části. Centrum je vybaveno nejmodernějším servisním zázemím včetně lakovny, klempírny, 3D geometrie kol a mycí linky. Součástí služeb je i příprava auta na STK. Během servisu je zákazníkovi k dispozici náhradní vůz.

„Otevření showroomu v Ostravě jsme dlouho plánovali. Bylo pro nás logickou volbou při zajišťování dostupnosti vozů Lexus pro zákazníky ze všech koutů ČR. Vedle Karlových Varů, Prahy, Brna a Průhonic má nyní značka silné zázemí i v Moravskoslezském kraji,” říká Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

Zájemci si v novém showroomu mohou vyzkoušet všechny nejdůležitější modely značky Lexus.  K vidění je městský crossover UX 250h, manažerský sedan ES 300h nebo vůbec nejprodávanější model značky, SUV RX 450h. Zaujme i sportovní kupé LC 500. Hlavní hvězdou konce roku pak bude nová generace rodinného SUV NX, který je jako první vůz v historii značky dostupný nejen ve full-hybridní verzi, ale také jako ještě dynamičtější plug-in hybrid.

„Prodeje značky Lexus na českém trhu neustále stoupají, a tak věříme, že i my přispějeme v budoucnu k jejímu dalšímu rozvoji, protože už nyní je v Ostravě o naše vozy velký zájem. Na zastoupení značky Lexus pro Ostravu jsme pracovali déle než 2 roky, museli jsme prokázat, že jsme ti praví pro prodej prémiového segmentu, splnit přísná kritéria a nastavit vysoké standardy prodejních i servisních služeb, které zákazníci od této značky očekávají. Koupě vozů Lexus je něco jako vstupenka do jiného světa, ve kterém zákazníkům nabídneme maximální pohodlí, předvídáme jejich přání a vycházíme jim vstříc,“ říká Milan Štědra, výkonný ředitel a předseda představenstva AUTOBOND GROUP a.s.

I v Ostravě bude automobilka nabízet svůj program Zažít Lexus. Zájemce si vybere ze tří modelů, kterými jsou SUV Lexus RX, NX nebo sedan Lexus ES a potom se zapůjčeným vozem během šestidenní jízdy objevuje skryté krásy Česka. Po celou dobu je k dispozici Concierge Manager, který v případě zájmu pomůže s plánováním cesty.

Značce Lexus se na českém trhu nebývale daří. Letos od ledna do srpna zaznamenal Lexus 433 zákaznických objednávek, což je o 73 procent více než loni a o 66 procent vyšší prodej než v předcovidovém roce 2019. Přes 90 procent prodaných vozidel má hybridní pohon.

Pro AUTOBOND GROUP a.s., který letos slaví 15 let své existence na českém trhu, je tak první prémiová značka LEXUS velkou výzvou. V Moravskoslezském regionu je AUTOBOND GROUP a.s. spojen především s Toyotou (Opava, Ostrava Hrabová a Svinov, Šumperk a Třinec), v jejím ostravském portfoliu však najdete i značku KIA, SUZUKI či NISSAN.

 

*tisková zpráva

Odkaz na fotogalerii zde.