Sorento Days 22. – 26. 4. 2024

Nová Kia Sorento přijíždí do Autobond Group. Nepřehlédnutelný vzhled, modernizovaný interiér a vylepšené technologie. Přijďte se podívat na slavnostní odhalení tohoto modelu.

Dovolujeme si Vás pozvat na premiéru nového faceliftu modelu Kia Sorento, a to ve dnech 22. 04. až 26. 04. 2024 na všech našich showroomech Kia.

Přijďte si osobně vyzkoušet tento inovativní model.
Slavnostní odhalení bude v pondělí 22. 04. 2024 v 15:00.
Dovolujeme si vás tímto pozvat na všechny naše na showroomy, kde bude připraveno i malé občerstvení.
Nový model si budete moci nejen prohlédnout, ale i otestovat jízdou.
Navíc, pro prvních 10 objednávek máme připravenou neodolatelnou akční nabídku, a tou je sleva na nový vůz v hodnotě až 100 000 Kč. Tuto výhodu můžete využít pouze u nás – v salonech Kia Autobond Group.
Těšíme se na vás v Praze, Ostravě a Karlových Varech!

Chci testovací jízdu s novou Kia Sorento.

chci jízdu

Kia Sorento se vyznačuje všestranností: je k dispozici s pěti, šesti nebo sedmi sedadly, nabízí efektivní škálu pohonných systémů s plug-in hybridním, plně hybridním a dieselovým pohonem a v terénu si vede stejně dobře jako na dálnici. Nová modelová verze se prezentuje charakteristicky odlišným vzhledem, novými barvami karoserie, komfortem a designovými vylepšeními interiéru.

Tři nové odstíny karoserie pro ještě širší možnosti volby
Pro nové Sorento bude na evropských trzích k dispozici 10 odstínů karoserie včetně tří nových: šedé Volcanic Sand, šedé Interstellar (stejné jako u EV6) a zelené Cityscape (stejné jako u modelu Niro). I nadále budou k dispozici odstíny bílá Clear, perleťová bílá Snow, perleťová černá Aurora, hedvábná stříbrná, modrá Gravity, ocelově šedá a modrá Mineral.

Modernizovaný interiér pro maximální pohodlí na palubě
Nové Sorento přináší nejnovější prvky komfortní výbavy a praktické funkce. K modernímu high-tech vzhledu přispívá zakřivená obrazovka společně s vícefunkčním dotykovým displejem. Přepracován byl otočný ovladač elektronického řazení; k technicistnímu, smělému a modernímu výrazu nového Sorenta přispívá černé čalounění stropu kabiny, kovové pedály a panoramatické střešní okno.

Vylepšené technologie a bezpečnostní prvky
Nová Kia Sorento je vybavena nejnovějšími technologiemi na podporu bezpečnosti, spolehlivosti a pohodlí. 10″ head-up displej zprostředkuje základní jízdní údaje a dopravní informace bez nutnosti odklánět zrak od vozovky. Digitální vnitřní zpětné zrcátko zase může sloužit buďto jako klasické automaticky stmívatelné zrcátko, nebo jako displej kamery. Ta sleduje prostor za vozidlem, a zprostředkuje tak dobrý výhled i v situacích, kdy výhledu vzad brání nějaká překážka.

Jak vidíte, nové Sorento zaujme i řidiče s vysokými nároky na vybavení. A nabízí toho ještě mnohem víc. Přijďte se podívat a přesvědčte se sami.

Chci více informací o Kia Sorento. Kontaktujte mne.

chci jízdu

Skladové vozy

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 412
Email: kiaostrava@autobond.cz

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Chci testovací jízdu Kia Sorento

Newsletter