Nabídka Toyota Professional

TOYOTA PROFESSIONAL

 

Služby Toyota Professional disponující nejširší nabídkou služeb přesně podle vašich potřeb, vždy připraveny poskytnout vám pomoc při vašich cestách zcela bez obav.

  • Toyota Professional: vyhrazená řada produktů a služeb navržených v souladu s potřebami vašeho podnikání a kdykoli připravených dodat vám tak potřebnou jistotu
  • Základem služeb Toyota Professional je kvalita, péče a pocit bezpečí
  • Toyota Professional je příslibem těch nejlepších pracovních nástrojů a služeb, které vás nikdy nenechají na holičkách

 

SEZNAMTE SE S NAŠÍ MODELOVOU ŘADOU

Toyota HILUX již od roku 1968 staví na své proslulé odolnosti i spolehlivosti – a po modernizaci je ještě robustnější než dříve, připravena k převozu toho nejnáročnějšího nákladu za těch nejnepříznivějších podmínek. Atletická a moderní karosérie Toyoty Hilux, vybavená chromovými prvky a LED světlomety, působila impozantně nejen v terénu, ale i ve městě. Toto všestranné auto představovalo spojení mimořádných off-roadových možností s pohodlím, bezpečností a designem poskytovalo možnost svobodného pohybu za každých podmínek. Ti, kdo touží po všestranném autě s výrazným charakterem, by měli obrátit svoji pozornost k aktuální verzi Toyoty Hilux a modelům Highlander, Land Cruiser nebo RAV4.

Toyota PROACE je dodávkový vůz střední hmotnostní kategorie. Chytrá řešení, na která se můžete spolehnout při jakékoli práci. PROACE nabízí spolehlivá řešení pro jakoukoli práci. Toyota PROACE je koncipována jako univerzální užitkový vůz, o čemž vypovídá celkem 11 různých kombinací karoserie a délky, s možností volit i různá uspořádání dveří.

Toyota PROACE CITY s moderním benzínovým nebo naftovým pohonem je připravena plnit nejširší škálu firemních potřeb. K dispozici je celá řada systémů aktivní bezpečnosti a propracovaných funkcí zaměřených na pohodlí a praktičnost. Vlastní podnikání není nikdy jenom obyčejná práce. Vaše podnikání je váš životní styl. Je to i vaše vášeň a způsob, jak komunikujete se světem. Víte, že od vás vyžaduje naprosté zaujetí a správné rozhodování. Proto potřebujete víc, než jen dodávku. Auto musí být jako zaměstnanec, kterému důvěřujete a který vám umožní udržet podnikání stále v pohybu. A právě taková je nová Toyota PROACE CITY.

PROACE CITY VERSO, všestranné MPV pro celou rodinu. Proace City Verso je dokonale zaměřené na funkčnost. Široké možnosti uspořádání interiéru nabízejí dvě varianty karoserie: Short v délce 4,4 m a Long v délce 4,7 m s 5 nebo 7 sedadly. Na výběr je i z několika pohonných jednotek s manuální nebo automatickou převodovkou. Zaměřené na funkčnost, které se dokonale přizpůsobí aktivnímu způsobu života každé rodiny. Široké možnosti uspořádání interiéru, překvapivá prostornost a neobyčejné pohodlí při jízdě pro každého z cestujících zajistí mimořádně příjemné cestování. Toyota navíc poskytuje záruku Extracare Plus na 5 roků nebo 250 000 km.

PROACE VERSO Mikrobus umožňuje cestování se spoustou místa a praktickými řešeními, včetně funkcí k usnadnění života, zvýšení bezpečnosti na cestách a maximálnímu pohodlí na palubě. navazuje na naši tradici všestranných vozů pro přepravu osob a nabízí cestování se spoustou místa a praktických řešení i pro ty nejzapálenější vyznavače aktivního životního stylu. Navíc se zde spojují promyšlené vlastnosti, vyspělé vznětové motory a pokrokové technologie k usnadnění vašeho života, zvýšení bezpečnosti na cestách a maximálnímu pohodlí na palubě.
Pro model Proace Verso nabízíme unikátní vestavbu Nestbox, která promění váš vůz v komfortní kempingové auto. Do pár minut ji lze ukotvit ve voze, rozložit a váš vůz se promění v dokonalého parťáka na dovolenou. Nestbox obsahuje hlavní korpus s prostorem pro vařič a vodu, lednici a úložné prostory.

Toyota nabízí unikátní prodlouženou záruku Extracare Plus na 5 roků nebo 1 000 000 km

  • Prodloužená záruka 5 roků / 1 000 000 km na modely Proace a Proace Verso
  • 100% hrazení servisních oprav a použitých dílů
  • Přenositelnost záruky na nového majitele při prodeji vozu
  • Nonstop silniční asistenční služby po celé Evropě

 

Toyota přichází se zcela unikátní nabídkou, která přináší prodlouženou záruku na 5 roků nebo 1 000 000 km na užitkové vozy Proace a Proace Verso. Záruka v sobě zahrnuje několik benefitů:

1. Krytí mechanických nebo elektronických závad továrních součástek na vozidle.
2. Záruční opravu vozidla bez jakékoli finanční spoluúčasti zákazníka (100 % hrazených nákladů na servisní práci a použité díly).
3. Přenositelnost prodloužené záruky na nového majitele při prodeji vozidla.
4. Vyšší zůstatkovou hodnotu ojetého vozidla, pokud je stále v záruce.
5. Nonstop asistenční služby Toyota Eurocare po celé Evropě.

* Pro více informací kontaktujte svého prodejce vozů Toyota.

 

 

Kompletní nabídka skladových vozů Toyota.

 

 

 

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce! Kde nás najdete?

Toyota Šumperk Toyota Třinec Toyota Opava Toyota Hrabová Toyota Svinov Toyota Praha

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.