Městský crossover Kia Stonic

MĚSTSKÝ CROSSOVER KIA STONIC

Pro ty, co nemají života nikdy dost.

Dynamická jízda

Konstrukce nového modelu Kia Stonic zaručuje vynikající ovladatelnost a jízdní komfort. Užívejte si agilní řízení s pohotovými reakcemi, k němuž přispívá mimořádná tuhost skeletu karoserie, vyrobeného z vysokopevnostní oceli. Výsledkem je ryzí potěšení ve spojení s výjimečně citlivými reakcemi na každý pohyb volantu.

Částečně hybridní pohon

Zdrojem zábavy v tomto jedinečném městském crossoveru je také motor 1.0 T-GDI s výkonem 120 k a 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou1. Usedněte za volant, připoutejte se a zrychlete na novou úroveň radosti z jízdy. Díky vyspělému částečně hybridnímu pohonu je provoz ještě hospodárnější, a to při zachování vynikající úrovně jízdní dynamiky.

Interiér zaměřený na řidiče

Udělejte si pohodlí v prostorném interiéru a užívejte si řízení díky inovativní, vyspělé technice. V interiéru se bude všechno točit kolem Vás. Nový 4,2″ displej Supervision s důležitými informacemi směřuje k sedadlu řidiče a tlačítka jsou ve snadném dosahu. Díky tak důkladně promyšlenému vnitřnímu designu se můžete soustředit na to, co je důležité: na řízení.

Skvělá prostornost

Skutečnost, že je nová Kia Stonic elegantní a zábavná, vůbec neznamená, že by se v ní nedostávalo místa. Uvnitř je dostatek místa pro komfortní cestování i s přáteli. Potřebujete vzít s sebou hodně věcí? Ani to není problém. Jednoduše sklopte zadní sedadla, dělená v poměru 60:40, a vznikne obrovský prostor pro Váš náklad.

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist)8ve výbavě nového modelu Kia Stonic zahrnuje radarový senzor v předním nárazníku a kameru na čelním okně ke sledování překážek před vozem, například chodců, cyklistů nebo jiných vozidel. V případě rizika kolize je řidič upozorněn a FCA automaticky aktivuje brzdy, je-li to nutné, aby nedošlo k nehodě nebo se alespoň snížila intenzita nárazu.

 

CENÍK KE STAŽENÍ

KONTAKTUJTE SVÉHO PRODEJCE VOZŮ KIA:

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha - Vysočany

Tel.: +420 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: +420 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Plzeň

Koterovská 170
326 00 Plzeň – Slovany

Tel.: Tel.: +420 371 651 030
Email: kiaplzen@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: +420 774 382 775
Email: kiaostrava@autobond.cz

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.