Ikonické SUV Lexus RX 300 4×4 dostupné ihned, již od 1 399 000 Kč!

Pro firemní zákazníky navíc dodatečná sleva až 100 000 Kč

Využijte jedinečné akční nabídky na skvěle vybavené vlajkové SUV Lexus RX 300 a užijte si maximální bezpečí, komfort a dynamiku s pohonem všech čtyř kol. Objevte atraktivní design a jedinečný jízdní zážitek díky přeplňovanému benzinovému motoru o obsahu 2.0 litrů. Obrovskou výhodou je rovněž okamžitá skladová dostupnost. Objevte vlajkové SUV Lexus RX již za 1 399 000 Kč vč. DPH.  Využít můžete také  akčního financování operativního leasingu KINTO ONE a získat LEXUS RX 3OO za 19.999 Kč /měs. bez DPH včetně servisu a veškerých služeb.
Nejlepší nabídka bez čekání je tady!

 

Přijďte si Lexus RX 300 vyzkoušet na naší pobočku Lexus Ostrava

Mám zájem o vůz

Model RX – přináší již na první pohled výjimečný design s jemnými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Sledování slepého úhlu, které eliminuje nechtěné přejetí jízdního pruhu a pomáhá tak předejít případné kolizi. Novou úroveň konektivity a pohodlí pak přináší možnost propojení vašeho chytrého telefonu pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, se kterými budete mít své oblíbené aplikace vždy k dispozici. Nové RX navíc disponuje bezdrátovým indukčním nabíjením, a vám tak stačí pouze položit svůj telefon a vychutnávat si jízdu naplno.

Oproti první generaci povyrostl RX300 do délky o 160 mm na současných 4740 mm, 30 mm přibylo do šířky a 15 mm do výšky. Nezaměnitelná je zadní partie, která dává velkému autu velmi sportovní image. Dalo by se snad mluvit, v duchu současné vlny „4dveřových kupé , o karosérii kombi-kupé, protože i zaparkovaný Lexus má patřičný drive, který vybízí k vyzkoušení. Efektní zatmavená skla, standardní střešní spojler a koncové svítilny tvořené částečně LED diodami dotváří futuristický dojem z vozu.

Výkonové parametry moderního 24ventilového třílitru (150 kW, 280 Nm), umožňují 1,9 tuny těžkému vozu zrychlení z klidu na 100 km za 9 sekund. Rychlou jízdu na dálnici si můžete vychutnávat v obdobném duchu. Maximální rychlost má činit 200 km/h.

Auto si přijďte vyzkoušet na naši pobočku v Ostravě, kde Vám u skvělé kávy náš profesionální personál poradí se vším co budete chtít vědět a i například jaké auto Lexus bude pro Vás to pravé.

Pro více informací kontaktujte prodejce

Lexus Ostrava

Lexus - Ostrava Hrabová

Krmelínská 762/12
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 417
Email: lexusostrava@autobond.cz

Mám zájem o Lexus RX 300

Newsletter