Premiéra Lexus LM

Představujeme nový způsob cestování.

Tento „Luxury Mover“ (luxusní přepravník) je čtvrtým modelem v kontextu tzv. „Nové kapitoly“ designu Lexus v návaznosti na úspěšné uvedení zcela nových SUV Lexus NX a RX, resp. čistě elektrického SUV Lexus RZ.

LM reprezentuje nejnovější fázi kompletní obnovy produktové nabídky, která zahrnuje nové podvozkové platformy, nové pohony a řadu pokrokových technologií.

Lexus LM je nyní možné objednávat.

Chci více informací o LEXUS LM

kontaktujte mne

Luxus může být osobní

Cílem návrhářů Lexus bylo ztvárnit prvotřídní interiér, mírou pohodlí srovnatelný s obývacím pokojem, ale zároveň prakticky využitelný jako mobilní kancelář, tedy s dvojím využitím, kterému se v současnosti nevyrovná žádné jiné vozidlo na trhu. Tak vypadá prostor, v němž mohou cestující naplno relaxovat ve vší své přirozenosti.

Distingovanost z každého úhlu

Při práci na konceptu LM uskutečnil Lexus průzkum zahrnující výrobce soukromých tryskových letadel a ty nejbohatší zákazníky. Výsledky průzkumu potvrdily předpoklad, že za nejvyšší měřítko luxusu tito zákazníci považují, když jim prostředí umožňuje plně se uvolnit, a to po fyzické i psychické stránce. Uvedený aspekt je hodnocen dokonce ještě výše než přístup k moderním technologiím a funkcím.

Uvedená zjištění Lexus promítl do návrhu vozidla, v němž cestující dosáhnou naprostého uvolnění, bez „nepříjemností“ a v pohodlí osobního prostoru. Tak v praxi vypadají zásady Lexus „omotenaši“, tedy snaha poskytovat zákazníkovi podobnou péči, jako bychom vítali váženého hosta ve své domácnosti.

Charakteristické jízdní pohodlí a tichý chod Lexus

Lexus v případě LM usiloval o harmonické sladění radosti za volantem a jízdního pohodlí, tedy kvalit, které jsou zpravidla ve vzájemném protikladu. Konstruktéři k docílení požadovaného jízdního stylu Lexus využili výhod podvozkové platformy GA-K, vysoké tuhosti karoserie a technologií pohonu, brzdění a odpružení k zajištění dobré jízdní dynamiky při zachování jízdního pohodlí.

7 míst

Prostřední řada VIP sedadel sedmimístné verze skýtá velkorysejší nabídku prostoru a vyšší míru funkčnosti; ve třetí řadě najdeme trojici sklopných sedadel, jejichž složením do podlahy lze získat více místa pro zavazadla.

4 místa

Čtyřmístný model je vrcholem luxusu – v tomto případě pouze s dvojicí multifunkčních zadních křesel a širokou paletou funkcí pro příkladné pohodlí a zábavu na cestách. Jedná se např. o dělicí přepážku mezi přední a zadní částí kabiny, do níž je zabudován 48″ širokoúhlý monitor a skleněný panel s možností zaclonění pro zachování soukromí. Na míru odladěný systém prostorového ozvučení Mark Levinson 3D Surround Sound používá 23 reproduktorů; k ještě vyššímu pohodlí v kabině přispívá propracovanější systém Lexus Climate Concierge se senzory teploty pro přesnou regulaci a nasměrování tepla i proudu vzduchu.

Pečlivé propracování každého detailu

Vývoj modelu LM byl stejně jako v případě všech nových modelů Lexus plně zaměřen na potřeby člověka.
Hlavní pozornost vývojářů se soustředila na pohodlí a pocit pohody cestujících v kabině, která posouvá klasickou koncepci pohostinnosti („omotenaši“) značky Lexus na dosud nevídanou úroveň. Každý detail kabiny byl navržen tak, aby se všichni cestující cítili jako doma, dokonale opečováváni, bez ohledu na to, zda si během cesty přejí relaxovat, nebo tento čas využít k práci. Sedadla byla navržena s ohledem na dokonalou oporu a pohodlí; k preciznímu nastavení prostředí v kabině slouží regulace teploty, kvality vzduchu a osvětlení. Samozřejmostí jsou snadné a intuitivní funkce konektivity a zábavy včetně 48″ širokoúhlého monitoru s HD rozlišením a zakázkového audiosystému Mark Levinson 3D Surround Sound.

Další informace Vám ochotně poskytne náš personál.

Chci více informací o LEXUS LM

kontaktujte mne

Lexus - Ostrava Hrabová

Krmelínská 762/12
720 00 Ostrava – Hrabová

Email: lexusostrava@autobond.cz

Chci více informací

Newsletter