Lexus LBX naživo!

Zažijte nový model v Ostravě.


Vážení milovníci vozů Lexus,
srdečně Vás zveme na představení zcela nového modelu Lexus LBX.

Světová premiéra proběhla v červnu letošního roku a nyní můžete ,,zažít Lexus“ přímo u nás v autosalonu LEXUS OSTRAVA, Krmelínská 762/12.

V neděli 13.8.2023 od 12:00h do 17:00h nezapomeňte dorazit na tuto jedinečnou akci. Naši prodejní specialisté Vám budou po celou dobu k dispozici a rádi Vám zodpoví všechny vaše dotazy a připraveno bude i malé občerstvení.

Dejte nám vědět, že dorazíte abychom občerstvení připravili přímo pro vás.
Nemůžete dorazit? Zajímá Vás Lexus LBX? Zanechte nám i přesto váš kontakt .

Zajímá mě nový Lexus LBX.

Chci více informací

Nejmenší model LBX (Lexus Breakthrough Crossover) je novým cenově nejdostupnějším vozem značky. Je považován za přelomový a otevírá značce dveře do zcela nového segmentu trhu.
Nová generace hybridního pohonu s autonomním dobíjením, osvěžující a současně luxusní design, bezpečnostní a multimediální technologie.

Desing exteriéru: nová identita Lexus
Návrhaří vytvořili vůz s uvolněným charakterem, vyvažující originání a suverenní styl. Nejnápadnějším designovým prvkem je nové uspořádání přídě s „rozdělenou“ vřetenovitou maskou chladiče – charakteristickým prvkem designu poslední dekády – na znamení toho, že Lexus tímto vstupuje do nové éry.
Nová podoba světlometů vytváří nápadnou optickou signaturu se světly denního svícení a ukazateli směru zabudovanými do společného modulu.

Desing interiéru: jednoduchost a elegance, řemeslné zpracování a vysoká kvalita
O prémiové kvalitě a pečlivém zpracování detailů svědčí nabídka čalounění a dekorů příjemných na pohled i na dotek. Kromě špičkové semi-anilinové kůže je možné zvolit interiér bez použití materiálů zvířecího původu s využitím syntetické kůže a materiálů pro čalounění sedadel a volantu, řadicí páky a výplní dveří.

Multimédia a bezpečnost
LBX je vybaveno nejnovějším systémem Lexus Link Connect, k jehož ovládání slouží 9,8″ dotykový displej. Součástí systému je cloudová navigace s podporou plánování tras na základě dopravních informací v reálném čase včetně odhadu případných zpoždění. Praktický je i palubní asistent „Hey Lexus“, který reaguje na hlasové příkazy řidiče a předního spolujezdce. K propojení chytrých telefonů je připravena bezdrátová/kabelová technologie Apple CarPlay, resp. Android Auto (pouze prostřednictvím kabelu). LBX podobně jako nejnovější modely Lexus podporuje bezproblémové dálkové aktualizace softwaru (over-the-air) pro multimediální a bezpečnostní systémy, kdy vlastník vozidla využívá veškerých výhod nových verzí bez nutnosti zajíždět s vozem do servisu.

Jízdní schopnosti a pohon
LBX je prvním modelem značky, který bude postaven na speciálně upravené globální podvozkové platformě Lexus GA-B pro malé vozy. Podvozková platforma zároveň stojí za zábavnými jízdními vlastnostmi vozu, kdy napomáhá zajistit typický jízdní projev Lexus v doposud nejmenším vozu značky.

Těšíme se na Vás
Tým Lexus Ostrava

Lexus - Ostrava Hrabová

Krmelínská 762/12
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 417
Email: lexusostrava@autobond.cz

Chci více informací

Newsletter