Jarní servisní nabídka Toyota

Přijďte k nám na servisní prohlídku.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA KLIMATIZACE ZA ATRAKTIVNÍ CENY

Akční nabídka platí to 30.6.2022

Chci se objednat

 

Čištění a dezinfekce klimatizačního systému

V rámci této prohlídky provedeme vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest Vašeho vozidla. Používáme výhradně originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje bakterie a nečistoty ze všech exponovaných míst a obnovuje výkon klimatizačního systému. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná a osvěžující vůně.

Regenerace chladicího média

Při péči o klimatizační systém je velmi důležitá prevence, kterou předejdete nepříjemnostem v letních měsících, kdy potřebujete jeho plný výkon.

Uhlíkové kabinové filtry

Pro zajištění dokonalé čistoty a účinku klimatizace doporučujeme využít obě kampaňové prohlídky včetně výměny kabinového filtru.

Vybrané originální příslušenství

Využijte v průběhu kampaně široké nabídky doplňků a příslušenství Toyota s 20% slevou. Informujte se u nás na sortiment doplňků a cenu pro Váš konkrétní model vozidla. Pro některé modely vozidel je možné zakoupit samostatný koberec na stranu řidiče.

Výhodná nabídka letních pneumatik

Bez ohledu na to, jaký vůz Toyota řídíte, najdeme pro Vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme Vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu.

Chci se objednat

Pole označená červeně jsou povinná.

Pokud jste neuvedli, prosíme, připravte si VIN svého vozu. Je nutné ho sdělit při telefonickém potvrzení termínu.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.