KIA Sportage Black Edition

Nová Kia Sportage

Odvážná. Nádherná. Černá.

 

Černá jako vyjádření postoje

Nyní budete ještě respektovanějším králem silnic. Verze Black Edition zachovává věrnost DNA modelu Sportage s odvážným designem. Ale přidává k ní ohromující detaily, které ještě více umocňují jeho působivý vzhled. Například leskle černé ozdobné prvky a jedinečné, tmavé designové detaily.

 

Odvážné detaily v klasické černé

Příď vyzařuje sebedůvěru. Nový leskle černý rámeček masky chladiče se zcela novým síťovým designem je jen jedním z mnoha příkladů ohromujících úprav, které dodávají verzi Black Edition auru odvážné kultivovanosti. Další vylepšení nejsou sice patrná na první pohled, jsou však stejně atraktivní, jako například standardně dodávané ultrazvukové senzory překážek vpředu i vzadu.

 

Všechno v okouzlující harmonii

Leskle černé povrchové úpravy nejrůznějších designových detailů – od podélných střešních nosičů přes obložení bočních prahů a logo umístěné uprostřed zádě až po spodní ochranné panely – vytvářejí přitažlivé linie a kohezní celkový vzhled, který vyjadřuje odvážnou sofistikovanost. To vše završují leskle černá 17″ kola z lehké slitiny, která budou zaručeně přitahovat obdivné pohledy.

 

Dokonalé usazení

Klidně se posaďte a užívejte si pohodlí sedadel. Jsou vyhřívaná vpředu i vzadu pro více tepla v zimě, ale také vpředu odvětrávaná, aby Vám bylo příjemně, až přijde horké léto. Ještě vyšší komfort nabízí bederní opěrka sedadla řidiče. Elektricky nastavitelná sedadla vpředu usnadňují nalezení dokonalé polohy. Zmínili jsme se také o tom, že zadní sedadla mají nastavitelný sklon opěradla a že si můžete vybrat z 9 druhů čalounění sedadel?

 

Chytré, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru? To zní chytře. Máte-li plné ruce věcí nebo tašek s nákupem, jednoduše přistupte k novému modelu Sportage s chytrým klíčkem v kapse, postůjte v této zóně po dobu 3 sekund a zavazadlový prostor se automaticky otevře. Chytrý klíček Vám zaručí také snadný bezklíčkový přístup do vozidla a umožní Vám spuštění motoru stisknutím tlačítka.

 

Akční nabídka Kia

Exklusivní černá

Designové prvky a skvělá výbava v jednom? Kia Sportage Black Edition je to pravé pro Vás.

 

Dokumenty ke stažení

Kontakty

KIA Praha

Kolbenova 859/15, 190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: +420 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

KIA Ostrava – Hrabová

Krmelínská 762/12 (u Makra), 720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: +420 599 505 401
Email: kiaostrava@autobond.cz

KIA Plzeň

Koterovská 170, 326 00 Plzeň – Slovany

Tel.: +420 371 651 031
Email: kiaplzen@autobond.cz

KIA Karlovy Vary

Studentská 325, 360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: +420 355 328 010
Email: kiakv@autobond.cz

Akční nabídka Kia

Pole označená červeně jsou povinná.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.