Kia pravidelná sezónní prohlídka

Využijte Podzimní servisní nabídku a objednejte si prohlídku vozu za 599 Kč, slevu 30 % na vybrané zimní příslušenství včetně tří leté záruky anebo 30 % slevu na novou startovací baterii Kia, stěrače nebo prémiové vzduchové filtry

Zimní počasí může být pěkně nepříjemné a pro řidiče představuje každodenní výzvu. Bude vozovka kluzká? Objeví se hustá mlha? Nastartujete auto v pořádku po chladné noci? Na to vše je třeba se připravit. Nechte si včas zkontrolovat vůz u svého autorizovaného servisu Kia, abyste v pohodě zvládli jakékoliv zimní počasí. Převezměte kontrolu nad zimou díky originálním dílům a příslušenství Kia.

Pravidelná sezónní prohlídka – převezměte kontrolu nad zimou. S pravidelnou sezónní prohlídkou vozu Kia. Cena: 599 Kč!

Při pravidelné sezónní prohlídce zkontrolujeme:

Světla a žárovky Kapaliny Stěrače
Zkracující se dny, špatná viditelnost, chlad a mokro: v zimě jsou brzdová světla, mlhovky, blinkry a přední světla ještě důležitější. Ujistěte se včas, že jsou v dobré kondici. Pro bezpečnou a výkonnou jízdu je třeba zkontrolovat a v případě potřeby doplnit všechny důležité kapaliny, od nemrznoucí směsi až po motorový olej. Sníh, silný déšť nebo třeba jen mlha – udržení čistoty čelního skla může být životně důležité.

 

Pro hladké starty Pneumatiky Brzdy
Chladné počasí vybíjí akumulátory. Dohlédněte na to, abyste měli potřebnou energii na hladké ranní starty Dobrý stav zimních pneumatik zlepšuje přilnavost na sněhu a ledu, prodlužuje životnost kol při nízkých teplotách a pomáhá snižovat spotřebu paliva. Se zkontrolovanými pneumatikami jezdíte v zimě bezpečněji a hospodárněji. Zastavte bezpečně – přesně tam, kde chcete. Nechte si zkontrolovat brzdové kotouče a brzdové destičky a pomozte tak svým pneumatikám.

Chci využít podzimní akci

objednat na servis

Převezměte kontrolu nad zimou. S plnou přilnavostí díky kompletním kolům Kia.

Prudký déšť a kluzká vozovka: připravte se na zhoršující se počasí. Nechte si zkontrolovat a vyměnit pneumatiky – nebo si pořiďte novou sadu kompletních kol Kia pro lepší brzdění, snažší ovladatelnost a nižší spotřebu. O vaše letní pneumatiky se rádi postaráme: uskladněte je přes zimu u vybraných servisních dealerů, kteří nabízejí tuto službu. Nechte si také zkontrolovat systém TPMS, abyste se ujistili, že tlak v pneumatikách neklesl o 25 % pod doporučenou úroveň, a zachovali tak výkonnost svého vozidla. Převezměte kontrolu nad zimou a vyrazte do terénu s jistotou, že pneumatiky vašeho auta jsou v perfektní kondici.

Navrženo speciálně pro váš vůz: pořiďte si originální kompletní kola Kia, která sedí nejlépe. Ať už pojedete kamkoli a budete čelit čemukoli, vaše Kia bude dokonale připravena.
Vyberte si originální litá kola KiaJe to jen na vás: vyberte si z široké nabídky inovativních designů. Ať už dáváte přednost sportovnímu, sofistikovanému nebo stylovému vzhledu, originální kola z lehkých slitin dokonale dotvoří vzhled vašeho vozu Kia.
Je to jen na vás: vyberte si z široké nabídky inovativních designů. Ať už dáváte přednost sportovnímu, sofistikovanému nebo stylovému vzhledu, originální kola z lehkých slitin dokonale dotvoří vzhled vašeho vozu Kia.

Převezměte kontrolu nad zimou. S originálními náhradními díly Kia. Sleva 30%

Noční mráz a ranní pohoda: vyšším výkonem startovacího akumulátoru proti mrazivým zimním zkušenostem. V moderních vozidlech musí startovací akumulátor zvládat stále více úkolů. Spolehněte se na originální startovací akumulátory Kia, které jsou dokonale přizpůsobeny potřebám vašeho vozidla. Mají dlouhou životnost, jsou spolehlivé, bezpečné téměř za všech teplot a vztahuje se na ně naše záruka. Podobně jako v případě startovacího akumulátoru originální náhradní díly Kia jsou vždy bezpečnější a komfortnější. Vyberte si také originální stěrače pro zadní okno, brzdové kotouče a mnoho dalšího pro hladké ranní rozjezdy v zimě. Zkontaktujte svého prodejce, abyste si mohli užít zimní dobrodružství naplno.

Originální příslušenství Kia. Bezstarostné zimní radovánky s originálním příslušenstvím Kia. Sleva 30%

Zataženo, občas trakaře, ale pořádná sněhová nadílka? Je čas na zimní dovolenou! Díky originálnímu příslušenství Kia budete skvěle připraveni na svá dobrodružství. Zvětšete zavazadlový prostor, abyste si mohli vzít vše, co potřebujete pro perfektní dny na sjezdovkách. Použijte praktický střešní nosič a držák lyží, ať je máte stále po ruce. Gumové podložky do každého počasí pomohou ochránit podlahu a kufr před vodou a nečistotami a zajistí, že váš interiér zůstane čistý i po vydařeném dni na sjezdovce. Tak co? Už se také tak těšíte na zimní radovánky?

Akční sleva se vztahuje na vybrané náhradní díly a vybrané příslušenství. Pro detailní nabídku kontaktujte náš servis.

Chci využít podzimní akci

objednat na servis

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 412
Email: kiaostrava@autobond.cz

Kia Plzeň

Koterovská 170
326 00 Plzeň – Slovany

UKONČENÍ ČINNOSTI

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci, velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za dlouholetou spolupráci, za Vaši důvěru a přízeň, se kterou jste nás provázeli a dovoluji si Vám oznámit, že se naše společnost AUTOBOND GROUP a.s. po důkladném zvážení, rozhodla ukončit k 31.12.2023 svoji činnost v Plzni a posílit své aktivity v jiných regionech.

Vzhledem k předání celé pobočky bude od 21.12. do konce roku 2023 zavřeno. Zároveň bych Vám rád doporučil a požádal Vás, abyste se ohledně nových servisních požadavků, či případného záručního plnění nadále obraceli na společnost ALGON PLUS – AUTO, a.s. pokračující v našich předchozích aktivitách na stejném místě v Plzni.

Kolegové v oboru Vám rádi poskytnou zázemí autorizovaného servisu a prodeje vozů. Počínaje datem 1. 1. 2024 se tedy, prosím, v oblasti běžných a záručních oprav vozů, pojištění vozů a likvidací pojistných událostí obracejte na tyto kolegy:

ALGON PLUS – AUTO, a.s., Koterovská 521/170, 326 00 Plzeň Petr Zahradník – vedoucí servisu, mob.: 734 692 335,mail: petr.zahradnik@algon.cz Vilma Vávrová – náhradní díly, mob.: 602 385 646, mail: vilma.vavrova@algon.cz, mail: algon.plzen@algon.cz Přeji Vám klidné zakončení roku 2023, hodně štěstí a pevné zdraví do roku nového. S úctou, Mgr. Petr Šrámek – člen správní rady AUTOBOND GROUP a.s.

Tel.: 734 692 335

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Objednat na servis

Newsletter