Jarní servisní prohlídka pro vozy Kia

Připravte svůj vůz na novou letní sezónu a nenechte se zaskočit nečekanou událostí

Teplejší počasí, delší dny, krásná příroda a nespočet výletů ‒ sezóna nabízí ideální příležitost k prozkoumávání přírody. Ať už máte v nadcházejících měsících naplánováno cokoli, dopřejte své Kia nový elán a cestujte v pohodě. Objednejte se na jedné z našich provozoven, a nechte svůj vůz připravit na všechny nástrahy, které vás v létě čekají.

Kia vybrané náhradní díly s 20% slevou

Zajistěte si svěží vzduch ve vašem vozidle s originálními díly a kapalinami od značky Kia. Tyto produkty nejen udržují čistotu vzduchu v kabině, ale také snižují opotřebení a zlepšují výkonnost vašeho vozidla. Až do 30. 5. 2024 můžete využít 20% slevu na vybrané originální náhradní díly značky Kia.

Dýchejte volně s prémiovými filtry vzduchu v Kia
Užijte si dlouhé horké léto ještě více s chladným a čistým vzduchem ve svém voze. Filtry jsou navrženy tak, aby snižovaly zápach a odstraňovaly prach a různé druhy alergenů. Díky nim bude interiér vašeho vozu Kia příjemný a bez alergenů ‒ pro osvěžující zážitek z jízdy!

Zajistěte bezpečnost svého vozu s originálním olejem Kia
Olej speciálně vyvinutý pro váš vůz zajišťuje optimální mazání, chrání před opotřebením a udržuje jeho efektivitu. Pro optimální výkon motoru a hladkou, spolehlivou jízdu.

Dokonalost s povrchovou úpravou laku
Originální laky Kia TUP představují efektivní řešení drobných nedokonalostí vozu, jako jsou škrábance, promáčkliny a vrypy. V nabídce Kia Touch-Up Paint najdete více než 315 barev.

Pro více informací o jarní nabídce nás kontaktujte


více info

Kia Karlovy Vary

Studentská 325
360 07 Karlovy Vary – Doubí

Tel.: 355 328 012
Email: kiakv@autobond.cz

Kia Ostrava

Krmelínská 773/10
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 412
Email: kiaostrava@autobond.cz

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Chci více informací ohledně jarního servisu

Newsletter