Hvězdy Toyota – to nejlepší na cestě k vám!

Navštivte 28. listopadu náš showroom Toyota Autobond Praha a prohlédněte si exkluzivně novou Toyotu C-HR hybridním pohonem a nový Prius s plug-in hybridním pohonem. A nejen to!

Těšit se můžete na další modely vybavené elektrifikovanými pohony Toyota.
Nový Prius vás okouzlí svým nenapodobitelným designem a plug-in hybridním pohonem. Mirai představí revoluční technologii vodíkového elektromobilu a Toyota bZ4X  moderní SUV s bateriovým elektrickým pohonem. Čeká na vás fascinující svět inovativních technologií.
Navíc modely Prius, Mirai a bZ4X si budete moct vyzkoušet – budeme nabízet testovací jízdy.

 28. listopadu 2023
(úterý)
8:00 – 16:30
Toyota Autobond Group
Praha
Kolbenova 859/15
Praha 9 – Vysočany

Jste firemní zákazník nebo zástupce správy obce či města a máte zájem o schůzku?
Spojte se s námi, máme pro vás speciální program  a velice rádi vám jej osobně představíme.

Dejte nám kontakt, prodejce vás bude informovat o detailech roadshow.

chci znát detail

Jednou z hlavních hvězd bude nejnovější generace hybridního modelu Toyota C-HR, která se představí v české premiéře. Vedle nové Toyoty C-HR, která reprezentuje plně hybridní pohon, aktuálně již v páté generaci, bude plug-in hybridní technologii demonstrovat zbrusu nový model Prius, bateriový elektromobil Toyota bZ4X a vodíkový elektromobil Toyota Mirai.

Během roadshow se návštěvníci dozví podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Stejně jako vloni jim budou i letos k ruce prodejci a vyškolený personál i dotykové informační tabule detailně vysvětlující jednotlivé technologie.

K letošní novince Toyotě C-HR je připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédnou varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. A v rámci soutěžního koutku si budou moci zazávodit s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

S výjimkou nové generace Toyoty C-HR budou všechny zmíněné modely k dispozici nejen k prohlédnutí, ale i k testovacím jízdám, spolu se všemi ostatními vozy v aktuální nabídce značky. Pátou generaci hybridního pohonu si tak zájemci budou moci vyzkoušet v modelech Corolla a Corolla Cross.

„V rámci naší roadshow chceme lidem podrobněji předvést všechny čtyři druhy pohonů, které aktuálně nabízíme, a dát jim možnost si je všechny vedle sebe vyzkoušet v praxi. Pro Toyotu je to právě zákazník, kdo rozhoduje o tom, v čem bude jezdit a který druh pohonu je právě pro něj ten nejlepší. V neposlední řadě jde také o skvělou příležitost, jak odprezentovat naše nejnovější modely a technologické novinky,“ říká Michal Velička, marketingový manažer Toyota ČR.

 

 

Dejte nám kontakt, prodejce vás bude informovat o detailech roadshow.

chci znát detail

 

Chcete vědět novinky, aktuální cenové nabídky či více info o akcích, které pro Vás aktuálně plánujeme?
Registrujte se k odběru našeho newsletteru. Čeká nás podzim plný akcí, na kterých nás můžete potkat, zajímavých slev a novinek, buďte v obraze.

Registrujte se k odběru našeho newsletteru


chci být informován(a)

Toyota Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 - Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: toyotapraha@autobond.cz

Toyota Ostrava - Hrabová

Krmelínská 762/12
(u Makra)
720 00 Ostrava – Hrabová

Tel.: 599 505 411
Email: toyotaostrava@autobond.cz

CHCI VÍCE INFORMACÍ

Newsletter