3. ročník LEXUS GOLF CUP

Začínající podzim, zkušení hráči a luxusní automobily, tak vypadal třetí Lexus golfový turnaj v prostředí Golf & Ski Resortu Ostravice.

V ranních hodinách se ve svých vozech začali sjíždět první hosté. Z počtu vozů, které bylo možné na parkovišti spatřit je zřejmé, že se značce Lexus na ostravsku daří.
Po výborné snídani v restauraci Golf & Ski Resortu Ostravice začali scházet první hosté. Před  desátou hodinou si opět vzala slovo moderátorka Ivana Chvátalová, která s pomocí Romana Kratochvíla, obchodního ředitele AUTOBOND GROUP a.s., popřála hráčům hodně štěstí a zároveň odstartovala 3. Lexus Golf Cup.

Chladné a větrné ráno nakonec vystřídalo krásné slunné počasí a turnaj byl zahájen výstřelem z kanónu přesně v 10. hodin. Během turnaje měli hráči možnost vyzkoušet svou zručnost v několika vložených soutěžích. Na jamkách hráčům zpříjemňovalo hru občerstvení například v podobě tradičních moravských frgálů či dobré sklenky vína.
Turnaj podpořili partneři jako např. (Golf Brothers, Marlenka, Magazín Patriot, Vinařství Rochůz).
V neposlední řadě patří dík i domovskému hřišti v Ostravici, se kterým Lexus Ostrava dlouhodobě spolupracuje.

Hráči se mohli zapojit do sbírky pro Nadaci Leontinka. Na začátku turnaje si mohli zakoupit benefiční míček a po turnaji byla připravena atraktivní soutěž – trouble shot, kdy si hráči mohli vyzkoušet jednak brýle simulující různá zraková postižení, ale také speciální skládací hůl od firmy Golf Brothers, která do soutěže tuto odměnu věnovala. Do rukou ředitelky Barbary Huckové jsme předali částku 22 000 Kč, která poputuje na podporu dětí se zrakovým postižením

Turnaj byl zakončen pozdním obědem a vyhlášením vítězů několika kategorií. Pro hráče byly připraveny atraktivní ceny, mezi nimi vstupy do skyboxů našich partnerů HC RIDERA Vítkovice a FC Baník Ostrava či vouchery do michelinské restaurace Field Radka Kašpárka a mnoho dalšího. Doufáme, že se hráčům turnaj líbil stejně jako nám a již nyní se těšíme na další LEXUS GOLF CUP.

 

Newsletter