Zimní fleetové dny jsou tu!

Srdečně vás zveme na zážitkový den 3.2. v areálu Zdraví ve Velkých Losinách.

Navštivte nás v pátek 3. 2. 2023 v AREÁLU ZDRAVÍ ve Velkých Losinách, kde pro vás bude mezi 9:00-16:00 připraven bohatý program společnosti AUTOBOND GROUP a.s. a TOYOTA.

Šumperský dealer vozů TOYOTA – AUTOBOND GROUP a.s. si na pololetní prázdniny připravil akci pro své klienty a návštěvníky AREÁLU ZDRAVÍ ve Velkých Losinách. Těšit se můžete na prezentaci celé škály vozů TOYOTA, zejména s pohonem 4×4 od malého Yarise Cross až po vlajkovou loď Land Cruiser. Vozy bude samozřejmě možné i vyzkoušet. A kdy jindy se hodí otestovat jízdní vlastnosti než v tomto mrazivém nevyzpytatelném počasí přímo ve Vašem regionu?

Poprvé zde bude unikátní možnost vyzkoušet vestavby pro údržbu komunikací od společnosti P&L, která s TOYOTOU úzce spolupracuje a dodává jí radlice či sypače značky Hilltip. Vše je jednoduše demontovatelné a poslouží Vám v čase, kdy potřebujete. Váš vůz však zůstane vhodným i pro další běžné účely. Nicméně nejsou to jediné vestavby – s našimi fleetovými a LCV speciality se můžete pobavit i o dalších možnostech, kterými lze vozy TOYOTA doplnit či vybavit  počínaje kempingovými vestavbami, přes pojízdnou dílnu až po vestavby určené pro složky IZS.

Na stejném místě bude zároveň prezentační stánek společnosti Pewag, dodávající sněhové řetězy, které se v regionu určitě hodí. Přijďte tak vyzkoušet a otestovat vhodné doplňky pro Vaše stávající či plánované nové vozy. Jak víte situace na trhu s vozy a jejich termíny dodání jsou stále dlouhé a je tedy potřeba řešit vše s dostatečným předstihem a plánovat.

Ať již pojedete cíleně či jen okolo a Vaším cílem budou hory nebo termální bazény ve Velkých Losinách, určitě se zastavte a spojte příjemné s užitečným, nebudete zklamaní.  Odborníci z TOYOTY v Šumperku jsou připraveni poskytnout vám veškeré informace o prezentovaných vozech TOYOTA, jak osobních, tak užitkových. Součástí modelové řady k otestovaní na místě bude i novinka loňského roku dlouho očekávaní Corolla Cross, čili pokud jste zatím neměli možnost vyzkoušet toto skvělé auto, je to ideální příležitost. A samozřejmě bude prostor i na testovací jízdy s dalšími vozy či vozy se speciální výbavou.

Čeká na Vás i malé občerstvení, nezapomněli jsme ani na nejmenší – když už jsou ty prázdniny… Tak neváhejte a přijeďte za námi. Pokud Vám čas nevyjde, samozřejmě je možné se kdykoli obrátit o podrobnosti či konkrétní nabídku na kteroukoli pobočku TOYOTA – AUTOBOND GROUP a.s., které najdete kromě Šumperku také v Ostravě – Hrabové a Svinově, Třinci, Opavě i Praze.

Kudy k nám?

 

Chci se zúčastnit fleetového dne v Šumperku.

Potvrzení účasti

Pro více informací kontaktujte naše prodejce vozů Toyota v Šumperku.

Toyota Šumperk

Jesenická 2831/2a
787 01 Šumperk

Tel.: 583 216 569
Email: sumperk@autobond.cz

Zúčastním se!

Newsletter