KIA EV6 – auto roku 2022

Autem roku 2022 se stala KIA EV6!

Plně elektrický high-tech crossover získal jedno z nejprestižnějších automobilových ocenění na světě. Kia EV6 porazila silnou konkurenci – Renault Mégane E-Tech, Hyundai IONIQ 5, Peugeot 308, Škoda Enyaq iV, Ford Mustang Mach-E and Cupra Born – a získala titul.

EV6 má vítěznou kombinaci dojezdu na dlouhé vzdálenosti v reálném provozu s technologií ultrarychlého dobíjení. Byl vyvinutý na základě speciální architektury pro elektromobily, dokáže na jedno dobití ujet až 528 km; dobití vyspělého akumulátoru z 10 na 80 % trvá pouhých 18 minut

EV 6 je zcela elektrický crossover značky Kia, který přináší novou éru a stanovuje nová měřítka mobility pro příští roky. Nechte se inspirovat přitažlivým a osobitým designem. EV6 je moderní a sportovní crossover. Každý detail, velký i malý, přispívá u tohoto přitažlivého, svalnatého designu k osobitému a sportovnímu vzhledu.

 

Chci zažít EV6

 

Připravena na budoucnost

EV6 je zcela elektrický crossover značky Kia, který přináší novou éru a stanovuje nová měřítka mobility pro příští roky. Nechte se inspirovat přitažlivým a osobitým designem.

Design, který Vás bude inspirovat

EV6 je moderní a sportovní crossover. Každý detail, velký i malý, přispívá u tohoto přitažlivého, svalnatého designu k osobitému a sportovnímu vzhledu.

Sportovní střešní spoiler

Rovná a sportovní linie střechy modelu EV6 ústí vzadu do prodlouženého střešního spoileru, který nejenže pozvedává design na ještě vyšší úroveň, ale také zlepšuje aerodynamiku a zvyšuje provozní hospodárnost.

Inovativní výsuvné kliky dveří

Nejenže přispívají ke skvělému vzhledu, ale také vylepšují aerodynamiku. Zapuštěné kliky dveří modelu EV6 se automaticky vysunou, jakmile se k vozu přiblížíte, aby Vám usnadnily nastupování.

Ultra rychlé nabíjení

Díky 800V systému pro velmi rychlé nabíjení s různou úrovní napětí můžete velmi brzo pokračovat v cestě. Za pouhých 4,5 minuty nabíjení prodloužíte dojezd Vašeho modelu EV6 o 100 km.

CHCI VÍCE INFORMACÍ

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Pro více informací, kontaktujte naše prodejce:

Kia Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: kiapraha@autobond.cz

Napište nám

Newsletter