COVID – omezení provozu

OZNÁMENÍ O AKTUÁLNÍM PROVOZU – aktualizace 9.4.2021

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření nového koronaviru označovaného SARS CoV-2 v ČR a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR jsme nuceni upravit rozsah námi poskytovaných služeb.

Budeme se snažit vyřešit jakékoliv Vaše potřeby a naše služby zachovat v maximálním možném rozsahu s ohledem na vývoj situace a nařízení vlády ČR.

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ OD 12.4. 2020 OPĚT PLNĚ V PROVOZU.

Je možné navštívit náš servis, bez ohledu na jeho umístění a místo Vašeho trvalého pobytu a bez nutnosti prokazovat nevyhnutelnost takové návštěvy. Příjem vozidel je nyní možné provést ve vnitřních prostorách provozovny. 

Veškerá komunikace a kontakt se zákazníkem zůstávají nadále za dodržení všech všeobecně platných hygienických pravidel. Jsme i nadále plně připraveni a těšíme se na vaše návštěvy.

Všechna servisní střediska fungují v režimu respektujícím aktuální nařízení. Pro vaši vyšší bezpečnost jsme zavedli potřebná opatření pro váš komfort i ochranu dalších zákazníků. Termín vaší návštěvy si, prosím, předem domluvte s našimi přijímacími techniky a dodržujte rezervovaný čas, abyste zamezili kontaktu s ostatními zákazníky.

Servis otevřen denně od 7:00 do 17:30 hodin. Sobota zavřeno.

 

Pro více informací, kontaktujte naše servisní techniky: https://www.autobond.cz/kontakty/

Důležité informace:

  • Zákazníci, kteří chtějí využít naše servisní služby, mohou kontaktovat naše pracovníky v běžných provozních časech. Přesný postup a způsob převzetí vozidla budeme individuálně domlouvat s každým zákazníkem.
  • Pro bezpečnost vaši i našich zaměstnanců omezujeme přímý kontakt se zákazníky a používáme dostupné ochranné prostředky (respirátor a jednorázové rukavice) a vás bychom chtěli požádat, abyste do venkovních prostor provozovny již vstupovali ve svém vlastním respirátoru.
  • Dočasně také přijímáme platby pouze bezkontaktní kartou nebo pro forma fakturou.

PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZIDEL:

PRODEJ SE dočasně opět PŘESOUVÁ NA ONLINE. Ačkoli jsou naše provozovny aktuálně zavřené, naše PRODEJNÍ TÝMY jsou vám nadále K DISPOZICI NA TELEFONECH A E-MAILECH. Pravidelně bude pro vás nadále aktualizovaná nabídka vozů na našich internetových stránkách.

Důležité informace:

  • Zákazníci se zájmem o koupi vozu se mohou spojit s našimi prodejci pouze prostřednictvím mobilních telefonních čísel nebo e-mailu. Je možné rovněž vyplnit kontaktní formulář na našich internetových stránkách a my se s vámi následně spojíme a nabídneme individuální možnosti řešení.
  • Zákazníci, kteří čekají na předání již objednaného vozidla, budou v následujícím období individuálně kontaktováni a nabídneme jim možná řešení předání vozidla po osobní domluvě.

TESTOVACÍ JÍZDY JSOU PO DOHODĚ MOŽNÉ při splnění následujících podmínek:

  • Ve vozidle mohou být přítomny maximálně dvě osoby (vč. prodejce), které musí mít po celou dobu jízdy zakryté dýchací cesty.
  • Vozidlo je vždy před jízdou/po jízdě důkladně dezinfikováno.
  • Místo a čas testovací jízdy v návaznosti na předchozí komunikaci přes e-mail, nebo telefon.
  • Maximální doba testovací jízdy činí 15 min.
  • Následná jednání o koupi vozu výhradně prostřednictvím online prostředků (e-mail, telefon, videochat).

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah služeb tak, abychom Vám dokázali pomoci. Předem se omlouváme za případné dočasné nepohodlí a komplikace.

 

VEŠKERÉ KONTAKTY NA NAŠE PROVOZOVNY NALEZNETE ZDE

 

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnou.

Tým AUTOBOND GROUP

.

Newsletter