RAV4 Plug-in Hybrid

ČEŠTÍ BOBISTÉ ODHALILI NOVÝ DESIGN A DOMINIK DVOŘÁK OTESTOVAL NOVINKU RAV4 Plug-in Hybrid

Dominik Dvořák pilot českého dvojbobu a čtyřbobu se již chystá na Olympijské hry, do kterých zbývá několik málo dní. Ještě předtím, než si vyzvedl svůj nový vůz TOYOTA RAV4 od AUTOBOND GROUP se zbrusu novým polepem v národním designu, který bude zdobit nejen vozy českých bobistů, ale především jejich boby na OH, si ale našel čas vyzkoušet novinku RAV 4 Plug-in, kterou nyní můžete otestovat i vy v pražském salónu AUTOBOND GROUP – TOYOTA.

 

„SKVĚLÝ ROZJEZD, NEČEKANÁ SÍLA, BEZPEČNÝ DOJEZD A HLAVNĚ SKVĚLÝ VÝKON – to jsou parametry, kterými se může pyšnit jak český bobteam, ale i RAV4 Plug in“, říká Dominik Dvořák, který pevně doufá, že tým přestane konečně provázet smůla letošní sezóny a do Pekingu si jede pro své nejlepší výsledky.

STAVTE SE I VY NA TESTOVACÍ JÍZDU, OBJEDNEJTE SE JIŽ DNES.

POKUD SE PRO VŮZ ROZHODNETE, ČEKÁ NA VÁS NAVÍC DO KONCE ÚNORA PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA ZDARMA.

 

Chci testovací jízdu

 

RAV 4 Plug-in se může pochlubit  nejlepší emisemi  CO2 ve své třídě (22 g/km), zrychlení z místa na 100 km/h za pouhých 6,0 s, spotřebou paliva (1,3 l/100 km) a to vše při výkonu 306 koní. To  dokazuje, že RAV4 Plug-in Hybrid nabízí účinnost, kterou doprovází dostatek výkonu v mimořádně tichém interiéru. Nová lithium-iontová baterie s výkonem 18,1 kW znamená, že v EV módu můžete cestovat na vzdálenost více než 75 km v čistě elektrickém režimu. Momentálně získáte k vozům navíc zdarma 22kW wallbox včetně nabíjecího kabelu. Palubní nabíječka 6,6 kW zajistí úplné nabití baterie za 2,5 hodiny a svou novou RAV 4 Plug-in si můžete pak užívat naplno.

Navíc v AUTOBOND GROUP v Praze nabízíme při objednání do konce února 2022 prodlouženou záruka na 5 let od data převzetí nebo do ujetí 160.000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů v celkové hodnotě 15.500 CZK zcela ZDARMA.

A dobrá zpráva na závěr – autem můžete okamžitě odjet – je v našich skladových zásobách!

 

Nezávazná poptávka vozu

 

 

Předváděcí jízda

Pole označená červeně jsou povinná.

Nezávazná poptávka vozu

Pole označená červeně jsou povinná.

Newsletter

Pole označená červeně jsou povinná.