Autobond Sport Edition – sport nás baví

Fandíme českému sportu a vy můžete s námi! Objevte naši limitovanou edici Autobond Sport Edition.

Přichází rok plný sportovních zážitků: MS v hokeji, které bude hostit Praha a Ostrava, fotbalové EURO u našich německých sousedů a vše vyvrcholí Olympiádou v Paříži. A my, sportovní fanoušci a nadšenci se nemůžeme dočkat! Protože nás sport baví, rozhodli jsme se přijít s něčím speciálním, co nás spojí s českým sportem ještě o kousek víc. A co je nejlepší?
I vy můžete být součástí!Pojďme společně podpořit naše sportovce a ukažme jim, že jsme tu s nimi. Jak?
No přece naší limitovanou edicí Autobond Sport Edition.

Pečlivě jsme pro vás vybrali 100 vozidel,  polepili je speciálními sportovními pruhy, které nejen dodají vozu šmrnc, ale také symbolizují naše nadšení pro český sport. Navíc, pokud si jedno z těchto vozidel pořídíte, dostanete od nás mnohem více! 

Co všechno získáte:

Vůz dle vašeho výběru se speciálním sportovním polepem CCS karta nabitá kreditem 10 000 Kč, kterou můžete využít na nákup pohonných hmot. Například když pojedete fandit vašemu oblíbenému sportovci či týmu a nebo sami vyrazíte aktivně trávit svůj volný čas Batoh ALPINE PRO naplněný překvapením, které bude slušet každému správnému fanouškovi

Slevu 10 % při nákupu příslušenství k vašemu novému vozu. Vybírat můžete z široké palety zboží, váš vůz si tak můžete vybavit navíc například nosiči kol, nosiči lyží či tažným zařízením.
 Výhodné financování s přesilovkou. Co to znamená? Že podmínky financování jsou naprosto neodolatelné. Speciální nabídka je k dispozici pro všechny, kdo zvolí Autobond Sport Edition, výběr je tedy jen na vás. V průběhu této sezónní akce pro Vás máme v každém sportovním batohu ALPINE PRO překvapení – obálku se vstupenkami na sportovní akci.
A jakou?
Fotbal – například finále Mol Cupu, přátelský zápas proti Makedonii či třeba do Německa? Do Ostravy na hokej nebo Festival na jezeře Most? Kam vyrazíte právě vy?
A pozor, zásoby jsou omezené, tak s objednávkou vozu neváhejte 😉

Pro fanoušky, nejen za sportem v AUTOBOND SPORT EDITION!Přijďte k nám a vyberte si svůj nový vůz, který vás nejen doveze do srdce sportovních událostí, ale také vám umožní být součástí této vzrušující sportovní komunity. Pojďme společně ukázat našim reprezentantům, že jsme s nimi v každém zápase, na každém startu a v každém cíli, ať už sportují v Praze, Hamburku nebo v Paříži.
#jedemevtomspolečně

Nejste fanouškem sportu ale i tak uvažujete o nákupu nového vozu? Určitě si prohlédněte naši nabídku skladových vozů v akci. Nabídku naleznete ZDE.

 

 

 

Aktuální nabídka

Newsletter