Akční model Kia XCeed

Kia XCeed.
Akční model Top.

 

Inspirujte se akčním modelem Top s 18” litými koly, bezklíčovým vstupem Smart Key se startovacím tlačítkem a vyhřívanými přední sedadly a volantem. Navíc s bohatou výbavou zahrnující mimo jiné automatickou klimatizaci, 10,25” integrovanou GPS navigaci nebo zadní parkovací kameru. S výhodným financováním Kia Finance s 0% úrokem.

Kia XCeed také dostupná ve variantě Plug-in hybrid.

Nezávazná poptávka Kia XCeed

 

Předáváme nové pocity

Každý detail je výzvou k dobrodružství. Maska chladiče se dvěma lištami ve stylu SUV vyniká mezi světlomety LED s motivem ledové kostky a designem ve tvaru písmene Z, pod nimiž jsou umístěny mlhové světlomety. Silnou osobnost nového modelu Kia XCeed umocňují přitažlivé ozdobné prvky, ochranné spodní panely v atraktivním stříbrném odstínu a ozdobné lišty na rozích nárazníků se saténově chromovanou povrchovou úpravou.

Dramatická záď

Záď s velmi skloněným zadním výklopným víkem zanechá silný dojem ve všech, kdo ji spatří. Sportovně tvarovaný nárazník a výrazně stříbrný difuzor s dvěma koncovkami výfukové soustavy umocňují působivé proporce a svalnatou postavu vozu, zatímco zadní sdružené svítilny LED vynikají elegancí ve stylu high-tech.

Styl, komfort a konektivita

Z výše umístěného sedadla budete mít dokonalý přehled o svém okolí a snadno budete sledovat 12,3″ zcela digitální panel přístrojů Supervision a 10,25″ integrovaná GPS navigace vč. Connected Services, Android Auto™ and Apple CarPlay™. Sofistikovanou atmosféru vytvářejí jedinečné barvy s vysokým kontrastem, ušlechtilé materiály a velmi kvalitní přístrojová deska s měkkým povrchem. Ještě více zábavy zažijete v interiéru se žlutým barevným paketem, dodávaným na přání.

7letá záruka

Všichni majitelé vozů Kia XCeed těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz.10 Natolik důvěřujeme kvalitě našich vozů! Záruka přechází na následné majitele, pokud se rozhodnete svůj vůz prodat.

 

Dokumenty ke stažení

Mám zájem o vůz Kia XCeed

Pole označená červeně jsou povinná.