Akce VESTAVBY v Autobond Group Praha

Zúčastněte se a vyhrajte zapůjčení auta s plným campingovým vybavením na týden zdarma!

V termínu 18. – 20. 4. 2023 se můžete těšit na akci spojenou s prezentací speciálně upravených vozů Toyota pro volnočasové i profesní využití. Bude se konat před naší pražskou pobočkou TOYOTA AUTOBOND GROUP, Kolbenova 859/15, Praha 9 – Vysočany


Těšit se můžete na campingové vestavby, přestavbu pro invalidní vozíky, řemeslné vestavby regálových systémů či nejrůznější nástavce pro údržbu komunikací (sypače, radlice).

Přímo na místě pro vás budou k dispozici dodavatelé těchto speciálních vestaveb. Vše si můžete vyzkoušet a osahat, informovat se o cenách a termínech dodání.

Kromě toho jsme pro vás připravili i atraktivní doprovodný program pro celou vaši rodinu. Čeká na vás soutěž o zapůjčení auta s plným campingovým vybavením na týden zdarma.
Jak se do této soutěže zapojit?
Stačí, když vyplněním formuláře potvrdíte svou účast na akci VESTAVBY (a také se na ni tedy dostavíte – pozor, toto je základní podmínkou) a odpovíte na soutěžní otázku: Kolik špekáčků se na naší akci VESTAVBY rozdá? Na otázku můžete odpovědět písemně (v přihlašovacím formuláři) nebo váš tip řeknete hostesce, u které budete potvrzovat svou účast.
Na místě na Vás bude čekat špekáček zdarma, který jste si takto rezervovali.
Těšit se však můžete i na další pochutiny, tentokrát v americkém jižanském stylu…

Chci vyhrát auto na týden. Zúčastním se.

Potvrdit účast na akci vestavby a zúčastnit se soutěže o auto na týden

Ale to není vše! Na co dalšího se můžete těšit?

Pro vaše nejmenší jsme připravili skateboardový workshop s Maxem Habancem a věříme, že nejen pro dívky úžasné vystoupení rope skipping –  exhibici se švihadly. Po níž se také můžete zúčastnit workshopu a zkusit si tak triky se švihadlem.

V rámci celé třídenní akce jsme si pro vás připravili výjimečné servisní akce:

základní ruční mytí exteriéru aktivní pěnou za 9 Kč
dezinfekce klimatizace ozonem 99 Kč
kontrola seřízení a zaměření geometrie kol za 999 Kč

Rezervujte si již nyní svůj čas, kapacita je omezená.

Ve středu 19.4. bude pro vás navíc připravena celodenní akce s rádiem BEAT, tzv. Beatová pumpa. Moderátoři rádia BEAT se postarají o skvělou zábavu a vysílat budou po celý den přímo z našeho salonu. Přijďte potkat oblíbené osobnosti rádia ale také speciální hosty z řad ambasadorů AUTOBOND GROUP. Mezi nimi nebude chybět Radek Kašpárek, Pepa Vojtek či Bobisté ČR. Ti všichni budou připraveni a od 16 hodin se vám budou věnovat – podepíší se či najdou čas na společnou fotku. Po celý den poběží také zmiňovaný dětský program.

Čtvrteční den 20.4.  bude věnován především firemní klientele v rámci dopolední fleetové snídaně se zástupci importu TOYOTY. Prezentace bude věnována samozřejmě vestavbám. Rezervujte si své místo na fleetové snídani již dnes.

Těšíme se na Vás! 

🚗🚗🚗🚗🚗

V Autobond Group nabízíme širokou škálu vestaveb.
Zde si můžete prohlédnout kempingové vestavby do vozů značky TOYOTA:

NESTBOX/EGOE FULL VANS VISU RAVVER REBUILD-CAR  ALU CAB

A to není vše. Kromě kempingových vestaveb dále nabízíme:
úpravy pro přepravu imobilních osob
úložné systémy pro řemeslníky
přestavby pro potřeby IZS
přestavby na komunální vozidla

Kudy k nám?

Chci vyhrát auto na týden. Zúčastním se.

Potvrdit účast na akci vestavby a zúčastnit se soutěže o auto na týden

 

Pravidla soutěže

Toyota Praha

Kolbenova 859/15
190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: 226 216 622
Email: toyotapraha@autobond.cz

Potvrzuji účast, rezervuji si špekáček k opečení a hlásím se do soutěže o auto na týden - odpovídám na soutěžní otázku: Kolik špekáčků se na naší akci VESTAVBY rozdá?

Newsletter